Kesinleşmiş hapis cezası Haberleri

kesinleşmiş hapis cezası haberleri ve güncel kesinleşmiş hapis cezası gelişmeleri, kesinleşmiş hapis cezası ile ilgili tüm video, kesinleşmiş hapis cezası fotoğrafları ve kesinleşmiş hapis cezası haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


ASAYİŞ

Sakarya’da jandarma ekiplerince Mart ayı içinde haklarında kesinleşmiş hapis cezası ve yakalama kararı bulunan 795 şüpheliden 151 cezaevine gönderildi.

ASAYİŞ

Sakarya’da jandarma ekiplerince Şubat ayında hapis cezası ve yakalama kararı bulunan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda 888 şüpheli yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya Emniyet Müdürlüğü, Şubat ayı içerisinde suç ve suçlularla mücadele kapsamında gerçekleştirilen operasyonlarda 672 şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı’nca aranan şahısların yakalanmasına yönelik gerçekleştirilen çalışmalarda 881 şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da çeşitli suçlardan 16 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve polis ekiplerince yakalanan şahıs, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ASAYİŞ

Samsun merkezli 6 ilde düzenlenen dolandırıcılık operasyonuyla ilgili gözaltına alınan ve 53 kişiyi internet üzerinden dolandırdıkları tespit edilen 11 şüpheli,...

ASAYİŞ

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince gerçekleştirilen çalışmalarda haklarında kesinleşmiş hapis cezası ve yakalama kararı bulunan 517 şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü'nce yapılan çalışmalarda toplamda 47 yıl 20 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan M.B.S (25) isimli şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından son iki ayda kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve aranan şahısların da bulunduğu 828 kişiyi...

/**/