Hapis cezası Haberleri

hapis cezası haberleri ve güncel hapis cezası gelişmeleri, hapis cezası ile ilgili tüm video, hapis cezası fotoğrafları ve hapis cezası haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


ASAYİŞ

Sakarya’da çok sayıda hırsızlık suçundan hakkında 66 yıl 2 ay 16 gün hapis cezası bulunan 32 yaşındaki kadın polis ekiplerince...

ASAYİŞ

Sakarya’da jandarma ekiplerince Mart ayı içinde haklarında kesinleşmiş hapis cezası ve yakalama kararı bulunan 795 şüpheliden 151 cezaevine gönderildi.

ASAYİŞ

Sakarya’da jandarma ekiplerince Şubat ayında hapis cezası ve yakalama kararı bulunan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda 888 şüpheli yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya Emniyet Müdürlüğü, Şubat ayı içerisinde suç ve suçlularla mücadele kapsamında gerçekleştirilen operasyonlarda 672 şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı’nca aranan şahısların yakalanmasına yönelik gerçekleştirilen çalışmalarda 881 şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya'da İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan kontrol ve denetimlerde çok sayıda mühimmat ve çalıntı mal ele geçirilirken, 47 şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da çeşitli suçlardan 16 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve polis ekiplerince yakalanan şahıs, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ASAYİŞ

Sakarya’da jandarma ekiplerince Aralık ayı içinde gerçekleşen operasyonda haklarında kesinleşmiş hapis cezası ve yakalama kararı bulunan 631 şüpheli yakalandı.

ASAYİŞ

FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne üye olma suçundan 12 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs Kocaeli'de yakalandı.

ASAYİŞ

Samsun'da hakkında Sakarya Ağır Ceza İlamat Masasınca "uyuşturucu madde ticareti" suçundan 12 yıl 6 ay hapis cezası bulunan bir kişi...

ASAYİŞ

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince gerçekleştirilen çalışmalarda haklarında kesinleşmiş hapis cezası ve yakalama kararı bulunan 517 şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü'nce yapılan çalışmalarda toplamda 47 yıl 20 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan M.B.S (25) isimli şahıs yakalandı.

/**/