Emniyet genel müdürlüğü Haberleri

emniyet genel müdürlüğü haberleri ve güncel emniyet genel müdürlüğü gelişmeleri, emniyet genel müdürlüğü ile ilgili tüm video, emniyet genel müdürlüğü fotoğrafları ve emniyet genel müdürlüğü haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


GÜNDEM

İçişleri Bakanlığı, İzmir’de düzenlenen “Mahzen-48” operasyonunda elebaşılığını “kertenkele” lakaplı cezaevinde Batuhan Tok’un yaptığı organize suç örgütünü çökertti Operasyonda organize suç...

ASAYİŞ

Sakarya'da dikkatsizlik ve kural ihlalleri neticesinde meydana gelen trafik kazaları, Kent Güvenlik Yönetimi Sistemi (KGYS) kameralarına yansıdı.

GÜNDEM

Çevrimiçi Çocuk Müstehcenliği ve Tacizi ile Mücadele kapsamında 77 ilde düzenlenen "SİBERGÖZ-37" operasyonlarında 156 şüpheli yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya'da dikkatsizlik ve kural ihlalleri neticesinde meydana gelen trafik kazaları, Kent Güvenlik Yönetimi Sistemi (KGYS) kameralarına yansıdı.

ASAYİŞ

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 13 ilde eş zamanlı düzenlenen "Kafes-31" operasyonunda 12 ülke tarafından haklarında Interpol'ün kırmızı bülten ve difüzyon...

GÜNCEL

Sakarya İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Tansu Yıldırım, terfi alarak Polis Başmüfettişliği görevine getirildi.

ASAYİŞ

Sakarya'da dikkatsizlik ve kural ihlalleri neticesinde meydana gelen motosiklet kazaları, Kent Güvenlik Yönetimi Sistemi (KGYS) kameralarına yansıdı.

ASAYİŞ

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından ülke genelinde eş zamanlı olarak alkol, uyuşturucu, yük taşıyan araçlar, modifiye araçlar ve araç kurtarıcı ile...

ASAYİŞ

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, mali suç örgütlerine yönelik 63 ilde gerçekleştirilen 'Kafes-22 Operasyonları'nda 302 şüpheli şahsın yakalandığını açıkladı.

ASAYİŞ

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 37 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen “Kafes-18 Operasyonu” kapsamında 39 organize suç yapısının çökertildiğini açıkladı.

ASAYİŞ

Sakarya'da dikkatsizlik ve kural ihlalleri neticesinde meydana gelen trafik kazaları, Kent Güvenlik Yönetimi (KGYS) kameralarına yansıdı.

ASAYİŞ

Sakarya'da iki motosikletlinin kavşakta çarpıştığı ve ters yönden gelen bisikletlinin de kazaya karıştığı anlar KGYS kameralarına yansıdı.

/**/