Cezaevine gönderildi Haberleri

cezaevine gönderildi haberleri ve güncel cezaevine gönderildi gelişmeleri, cezaevine gönderildi ile ilgili tüm video, cezaevine gönderildi fotoğrafları ve cezaevine gönderildi haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


ASAYİŞ

Sakarya’da dolandırıcılık suçundan çok sayıda kaydı ve 18 yıl hapis cezası bulunan şahıs, uyuşturucu madde ile polise yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da tartıştığı kişi tarafından tüfekle vurulan 45 yaşındaki adam, kaldırıldığı hastanede 4 gün sonra hayatını kaybetti.

ASAYİŞ

Umre ziyaretine gitmek isteyen 412 kişiyi 10 milyon TL dolandırdığı iddia edilen turizm acentesi sahibi ve aracı şahıs tutuklandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da kesinleşmiş hapis cezası olan ve haklarında yakalama kararı bulunan 708 şüpheli jandarma ekiplerince yakalanırken 128 kişi ise tutuklandı.

ASAYİŞ

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinde Ocak ayı içerisinde 187 operasyon gerçekleştirilirken, çok miktarda uyuşturucu ve aparat ele geçirildi.

ASAYİŞ

Sakarya’da bir işyerinde tartıştığı kişiyi bıçakladıktan sonra silahla vuran şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da çeşitli suçlardan 16 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve polis ekiplerince yakalanan şahıs, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ASAYİŞ

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı tarafından Göçmen Kaçakçılığı ile mücadele kapsamında Aralık ayında müdahale edilen 105 kaçak geçişte 244 göçmen yakalanarak...

ASAYİŞ

Akyazı ilçesinde 13 kilo 250 gram kokain ile yakalanan 2 şüpheli tutuklandı.

ASAYİŞ

Sakarya'da psikolojik sorunları olduğu öne sürülen oğlu tarafından darp edilen baba, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

ASAYİŞ

Sakarya'da dayısı tarafından darp edilen ve hastaneden taburcu edildikten sonra hayatını kaybeden gencin ölümüne ilişkin şüpheli dayı tutuklandı.

/**/