Cezaevi Haberleri

cezaevi haberleri ve güncel cezaevi gelişmeleri, cezaevi ile ilgili tüm video, cezaevi fotoğrafları ve cezaevi haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


ASAYİŞ

Sakarya’nın Serdivan ilçesinde dur ihtarına uymayan şahıs jandarma ekiplerince yakalandı. Yapılan incelemelerde 17 ayrı suç kaydı olduğu öğrenilen şahıs, tutuklanarak...

ASAYİŞ

Sakarya’da dolandırıcılık suçundan çok sayıda kaydı ve 18 yıl hapis cezası bulunan şahıs, uyuşturucu madde ile polise yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da tartıştığı kişi tarafından tüfekle vurulan 45 yaşındaki adam, kaldırıldığı hastanede 4 gün sonra hayatını kaybetti.

ASAYİŞ

Sakarya’da kesinleşmiş hapis cezası olan ve haklarında yakalama kararı bulunan 708 şüpheli jandarma ekiplerince yakalanırken 128 kişi ise tutuklandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da jandarma ekiplerince Nisan ayı içerisinde gerçekleştirilen operasyonlarda yakalanarak işlem yapılan 195 kişi yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı’nca aranan şahısların yakalanmasına yönelik gerçekleştirilen çalışmalarda 881 şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinde Ocak ayı içerisinde 187 operasyon gerçekleştirilirken, çok miktarda uyuşturucu ve aparat ele geçirildi.

ASAYİŞ

8 farklı ilde dolandırdıkları 25 kuyumcudan 250 bin liralık vurgun yaptıkları öğrenilen 4 kişiden 3'ü çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da çeşitli suçlardan 16 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve polis ekiplerince yakalanan şahıs, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ASAYİŞ

Sakarya’da jandarma ekiplerince Aralık ayı içinde gerçekleşen operasyonda haklarında kesinleşmiş hapis cezası ve yakalama kararı bulunan 631 şüpheli yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya'da 10 kişinin hayatını kaybettiği, 63 kişinin de yaralandığı kazanın yaşandığı saatlerde uydu sistemine düşen sis bulutunun fotoğrafına ulaşıldı.

ASAYİŞ

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı tarafından Göçmen Kaçakçılığı ile mücadele kapsamında Aralık ayında müdahale edilen 105 kaçak geçişte 244 göçmen yakalanarak...

/**/