Cankurtaran Haberleri

cankurtaran haberleri ve güncel cankurtaran gelişmeleri, cankurtaran ile ilgili tüm video, cankurtaran fotoğrafları ve cankurtaran haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


GÜNCEL

Sakarya'da denize girmenin yasak olduğu sahilde uyarıları dinlemeyerek denize girenleri, Sahil Güvenlik Komutanlığına bağlı ekipler uyardı.

GÜNCEL

Sakarya'da cankurtaranların mesai saati bitiminde yasağa rağmen denize giren iki kişi boğularak hayatını kaybederken, grup amiri açıklamalarda bulundu.

ASAYİŞ

Sakarya'da yasağa rağmen denize giren bir kişi dalgalar arasında kaybolurken, ekipler suda kaybolan kişiyi bulabilmek için seferber oldu.

ASAYİŞ

Sakarya’nın Karasu ilçesinde boğulma vakasına çıkan cankurtaran kontrolündeki jet ski ters döndü. Yaralanan cankurtaranlar sahildeki ilk müdahalelerinin ardından hastaneye kaldırıldı.

GÜNDEM

Sakarya'nın denize kıyısı olan ilçelerinde hayat nöbetine geçen cankurtaran ekipleri, Kurban Bayramı süresince 16, göreve başladıkları günden bu yana ise...

GÜNDEM

Büyükşehir Belediyesi’nin sahillerde görev alan “hayat” nöbetçileri, 54 kilometrelik kuzey kumsallarında 72 kişilik ekiple zorlu nöbetine başladı.

GÜNCEL

Yaz sezonunun gelmesi ile birlikte Sakarya sahillerinde cankurtaranların hayat nöbeti başladı. Karasu, Kocaali ve Kaynarca sahillerinde 45 kulede 72 cankurtaran,...

GÜNCEL

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Karadeniz sahilleri Kocaali, Karasu ve Kaynarca'da 'hayat' nöbetine başlıyor.

/**/