Benzin Haberleri

benzin haberleri ve güncel benzin gelişmeleri, benzin ile ilgili tüm video, benzin fotoğrafları ve benzin haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


EKONOMİ

Akaryakıt fiyatlarına bir kez daha zam geldi. Rafineri çıkış fiyatlarındaki değişiklikten dolayı benzin ve motorinin fiyatı 13 kuruş arttı.

GÜNDEM

Akaryakıtta bayram öncesi yapılacağı duyurulan ve daha sonra ertelenen zam, 25 Haziran Salı günü itibariyle pompaya yansıdı.

ASAYİŞ

Sakarya'da benzin kaçağı sebebiyle park halindeki otomobil alev alev yanarken, yangından geriye demir yığınları kaldı.

GÜNDEM

Milyonlarca araç sahibini ilgilendiren yeni bir gelişme yaşandı.

EKONOMİ

Araç sahipleri rahat bir nefes aldı. Benzin ve motorinde bugün yapılması beklenen zamların ertelendiği duyuruldu.

EKONOMİ

Petrol fiyatları ve dövizdeki değişiklerle birlikte akaryakıt fiyatları takip ediliyor. Akaryakıtta bu kez zam haberi geldi. Benzin ve motorinin litre...

EKONOMİ

Temmuz ayı başında benzin ve motorin fiyatlarına otomatik ÖTV zammı uygulanacak. Buna göre benzin ve motorine zam gelmesi bekleniyor.

EKONOMİ

Sektör kaynaklarından alınan bilgilere göre benzin ve motorine yarın geceden itibaren geçerli olmak üzere indirim yapılacağı öğrenildi.

GÜNDEM

Akaryakıt ürünlerinden otogaz (LPG) grubuna 4 Haziran Salı gününden itibaren geçerli olacak şekilde fiyat indirimi bekleniyor.

EKONOMİ

Benzinin litre fiyatına 2 lira, motorinin litre fiyatına ise 1 lira 40 kuruş olarak zam gelmesi bekleniyor.

EKONOMİ

Akaryakıt almak isteyenler bu sabah zamlı fiyatlar ile karşılaştı! Brent petrol fiyatlarının yükselmesi ile motorin zammının ardından benzine de zam...

GÜNDEM

www.MedyaDetay.com Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Gümüşel, 60 saniyede gündemde olan biteni değerlendiriyor.

/**/