Başkan Işıksu inşaat alanında! Başkan Işıksu inşaat alanında!

GÖZYAŞLARINA BOĞDU

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program, Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile devam etti. Ahmet Taşçı Hocaefendi’nin Filistin Davası üzerine konuşması sonrasında Geyve İlçe Müftüsü Mülayim Bayındır meydanda dua ettirdi.  Dua sonrası 6 yaşındaki Ahlem Rana Kaynak ezbere bildiği “Mescid-i Aksa’yı Gördüm Düşümde” şiirini okuyarak dinleyicileri gözyaşlarına boğdu.

Geyve Fi̇li̇sti̇n İçi̇n Tek Ses Oldu (2)

FİLİSTİN DAVASI

Mitingde selamlama konuşması gerçekleştiren Geyve Belediye Başkanı Selçuk Yıldız; “Öncelikle böylesi bir konuda bir araya gelerek Geyve’nin Filistin Davası için tek ses olmasını sağladıkları için tüm siyasi parti yöneticilerimize ve sivil toplum kuruluşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Bugün bu meydandan kalbi Kudüs için atan, öfkesi mazlumlar için kabaran, yüreği Filistin için yanan Geyveli hemşehrilerimiz ile birlikte haykırıyoruz; Zalimler için Yaşasın Cehennem!” dedi. Miting son olarak tüm siyasi parti ilçe başkanlarının sahneye davet edilerek basın açıklamasının okunması ile son buldu.

Geyve Fi̇li̇sti̇n İçi̇n Tek Ses Oldu (1)Geyve Fi̇li̇sti̇n İçi̇n Tek Ses Oldu (7)Geyve Fi̇li̇sti̇n İçi̇n Tek Ses Oldu (6)Geyve Fi̇li̇sti̇n İçi̇n Tek Ses Oldu (5)Geyve Fi̇li̇sti̇n İçi̇n Tek Ses Oldu (4)Geyve Fi̇li̇sti̇n İçi̇n Tek Ses Oldu (3)

Editör: Zhantor Jateey