Ferizli Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemek programına Ferizli İlçe Kaymakamı Hasan Balcı, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Ferizli Milli Eğitim Müdürü Soner Yılmaz, daire amirleri, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı. Ferizli Kaymakamı Hasan Balcı ve Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’ya eğitime verdikleri destekleri için teşekkür eden Ferizli Milli Eğitim Müdürü Soner Yılmaz, üniversite sınavında başarı gösteren gençlerle gurur duyduklarını belirterek,  programı düzenleyen Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’ya teşekkür etti.

Kendisinin aynı zamanda Çevre Yüksek Mühendisi olduğunu anımsatan Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, öğrencilerle üniversite okurken edindiği tecrübelerini paylaştı. Öğrencilere tavsiyelerde bulunan Başkan Gündoğdu, “bizim dönemimizde yurtlar sorunluydu. Şimdi internetli, banyolu, harika yemeklerin çıktığı mükemmel yurtlar mevcut. Bu bakımdan sizler çok şanslısınız. Devletimizden Allah razı olsun. Elinizden gelenin en iyisini yaptığınız sürece başarıda gelecektir. Her hangi bir ihtiyacınızda, bir sorununuz da 24 saat telefonum açık, bana ulaşabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Ferizli Kaymakamı Hasan Balcı ise, üniversiteye başlayan öğrencilere hayatlarının dönüm noktası olan bu süreçte, bir nebze de olsa katkı sağlamaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, tüm öğrencilere başarılarının devamını diledi. Öğrencilere ve öğretmenlere protokol tarafından hediye takdimi ve günün anısına toplu hatıra fotoğrafı ile program sona erdi.