HEYECANIMIZ DEVAM EDİYOR

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, seçim maratonunun son düzlüğüne girildiğini belirterek, Sakaryalılardan yerel seçimlerde destek istedi. Tever, yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi, "Kıymetli Sakaryalılar, Seçim maratonunun son düzlüğüne girmiş bulunuyoruz. Siz kıymetli hemşerilerimiz başta olmak üzere, Sakarya’mızın tüm mahalleleri, caddeleri ve sokakları; vefakâr AK Parti teşkilatlarımızın bugüne kadar ortaya koyduğu çalışmaları ve hedefe nasıl kilitlendiğini gayet iyi biliyor. Dalga dalga büyüyen heyecanımız, motivasyonumuz ve şevkimiz; Akyazı’dan Sapanca’ya, Kocaali’den Geyve’ye, Kaynarca’dan Taraklı’ya kadar tüm ilçelerimizde yoğun şekilde devam ediyor.

O hatta aktarmasız YHT seferleri 4 Mayıs'ta başlıyor O hatta aktarmasız YHT seferleri 4 Mayıs'ta başlıyor

ZAFERİMİZİ MÜJDELİYOR

Bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalar, sahada gördüğümüz kabul ve saha araştırmalarının ortaya koyduğu gerçekler; 31 Mart zaferimizi bizlere müjdeliyor! 17-0 hedefimiz doğrultusunda, 31 Mart akşamı saat 17.00’ye kadar durmadan, yorulmadan, hızımıza hız, coşkumuza coşku, gayretimize gayret katarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Son on günde hâl hatır sormadığımız, gönlüne girmediğimiz tek bir seçmen kalmayana kadar Sakaryalılarla buluşmaya devam edeceğiz!

ŞİMDİDEN HİSSEDİYORUZ

Seçimleri kazanacak olmanın heyecanını şimdiden yaşıyor, seçim akşamının mutluluğunu şimdiden hissediyoruz. Çünkü gittiğimiz her ilçede, hemşehrilerimizin kararlılığını ve müstakbel Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Alemdar'a olan sevgiyi ve güvenini görüyorum. Şimdi vakit: son düzlükte doğru kararı verme, son sözü birlikte söyleme vaktidir. Vakit; yan yana durma, omuz omuza verme ve Sakarya’yı yeniden güvenli ellere teslim etme zamanıdır."