BAKIRTAŞ VE TEVER YERİNDE İNCELEDİ

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş ve AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, şehirde yapımı devam eden okulların şantiye alanlarında incelemelerde bulundu. Konuya ilişkin sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Başkan Tever,  42 yeni okulu yapımının bu yaz tamamlanarak yeni döneme yetiştirilmek istendiğini belirtti.

Tever (5)

YAPIMI DEVAM EDEN OKULLARA ZİYARET

Başkan Tever’in yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı, “Yeni reformlarla günün ihtiyacına uygun adımları yerine getirmeye, şehrimizin eğitim altyapısını ve kalitesini yükseltmeye durmadan devam ediyoruz. İl Millî Eğitim Müdürümüz Coşkun Bakırtaş Hocamız ile birlikte inşası tamamlanmak üzere olan Atatürk İlkokulu’nu ziyaret ettik. 32 derslikli ve 13 ayrı alandan oluşan okulumuz son rötuşların tamamlanmasının ardından yeni eğitim ve öğretim yılına yetişecek inşallah.

Tever (4)-1

YENİ DÖNEME YETİŞECEK

Akabinde Tuzla Mahallesi’nde bulunan Kurtuluş Anaokulu, Kurtuluş İlkokulu ve Kurtuluş Ortaokulu, Tepekum Mahallesi’nde yapımı devam eden 24 derslikli İlkokulu ve 24 derslikli ortaokulu ziyaret ettik. Şehrimizin artan nüfusu göz önünde bulundurulduğunda bu yaz yapımı bitmek üzere olan toplamda 42 yeni okulumuzu önümüzdeki döneme yetiştirme arzusundayız.

Tever (2)-2

“ÖNDE GELEN İLLERİNDEN OLACAK”

Son iki yılda yaptığımız ilave yatırımlarla beraber çok önemli bir bütçeyi milli eğitim alanına aktarmış olduk. Böylelikle yeni okullarımızla yeni dönemde ikili öğretim sistemini de geride bırakmış olacağız. Yeni anaokullarımızla birlikte de okul öncesi eğitimde Sakarya’mız ülkemizin önde gelen illeri arasında yerini almış olacak.

Tever (3)-2

“DESTEK VE KATKILAR İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Erenler Belediye Başkanı işe otobüsle gidiyor Erenler Belediye Başkanı işe otobüsle gidiyor

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere bu güzide yatırımların şehrimizde hayat bulmasına vesile olan; Milli Eğitim Bakanımıza, Genel Başkan Yardımcımıza, TBMM KEFEK Başkanımıza, Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve İl Milli Eğitim Müdürümüze destek ve katkıları için çok teşekkür ediyorum.”

Tever (1)-2

Editör: Zhantor Jateey