Öne Çıkanlar kaza ramazan bakkal Karasu ak parti serdivan adapazarı tüvasaş ekonomi meclis

Olgunlar'da gruplar belirlendi

Her yıl geleneksel halde düzenlenen Olgunlar Futbol Turnuvası'nda gruplar belirlendi.

banner153
Olgunlar'da gruplar belirlendi
banner152
Kayalar Tarım sponsorluğunda düzenlenen Sakarya 27'nci Olgunlar Futbol Turnuvası'nda gruplar belli oldu. Buna göre 3 kategoride gerçekleştirilecek olan şampiyonada gruplar şu şekilde sıralandı.

Genç Olgunlar Kategorisi

A Grubu

1-Santaş İnşaat

2-Kaynarca Kandıra Akın Koç Un Fabrikası

3-Kayar Sucuk

4-Sessan Makine

5-Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk

6-İmparator Tur

7-Spor Point

8-İdes Elektronik

B Grubu

1-Mercan İnşaat

2-Eski Reji

3-Ertaş Harita

4-Düzce Rafting

5-Umpa Gıda

6-Kaynarca Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat

7-Suev İnşaat

8-Cumhurçelik&Adayıldız Makine

C Grubu

1-Alkan İç Giyim Katlı Pazar

2-Seyyidoğulları Kuruyemiş

3-Ata Metal&Simiitçiii

4-Merkez Oto

5-Kocaali Aktaşspor

6-Milli Eğitim

7-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak

8-Sakarya İz Reklam

Olgunlar Kategorisi

A Grubu

1-Entosan İlaçlama

2-Suev İnşaat

3-Kuzey Yıldızı

4-Bosna Pırıldar&Ada Pey

5-Kocaeli Masterler

6-Hun İlaçlama

7-Kocaali Demir Emlakspor

8-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

B Grubu

1-Famec Dış Ticaret

2-Mahsa İnşaat

3-Kaynarca Birand Beton

4-Gebze Marmara Gazetesi

5-Akyazıspor

6-İmren Ciğercisi

7-Dem-Ak Harita

 

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi

1-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

2-Yıldız Yemek

3-Osman Halil Madencilik

4-TÜVASAŞ

5-Akyazıspor

6-Aydın Gıda

7-NTK Yapı

8-Tarım Kredi

 

        

 

 

        

        

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner191

banner190

banner192

banner76