Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının 9 Ocak pazar günü yapılacak olağan kongresinde mevcut başkan Ferudun Canbaz'a karşı adaylığını açıklayan Yusuf İlkhun'a, S.S 84 nolu Şehir içi Taksi Dolmuşçular Kooparatifinden destek geldi.
S.S 84 Nolu Taksi Dolmuşçular Kooperatifi Başkanı Halil ibrahim Çepni, son iki yıldır yaşanan zorlukların zor olan hayat şartlarını daha da ağırlaştırdığını söyleyerek, bu süreçten maddi ve manevi en çok etkilenen esnaf gruplarından birinin de ulaşım sektörü olduğunu dile getirdi.
Sorunlarının çözüm beklediğini kaydeden Çepni, "Sorunlarımız dağ gibi birikmiş ve çözüm beklemektedir. Mevcut oda başkanı ve yönetiminin yıllardır yaralarımıza merhem olamadığını gördük. Bu şehrin en teşkilatlı esnaf grubunun oda nezdinde iyi temsil edilemediğine maalesef hep birlikte şahit olduk. Yeni bir duruş, yeni bir nefes gerekli. Hem şehrimizin, hem esnafımızın faydasına farklı projeler ortaya konmalı, diğer odalarla birlikte ortak çalışma alanları oluşturulup Büyükşehir Belediyesinin katkıları ile çok çalışıp yeni çözümler üretmeliyiz. Ayrıca zor ve sıkıntılı anımızda samimi ve adil yaklaşımlarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Ekrem Yüce’ye esnafımız adına teşekkür ederim. Bu bağlamda esnaflarımızın sorunlarına dokunacak, yeni projelerle ufkunu genişletecek vizyon sahibi Yusuf İlkhun gibi genç kardeşlerimize fırsat vermeliyiz. Nitekim biz de birlikte çalışıp istişarelerde bulunduğumuz şehir içi kooperatifimize bağlı durak başkanlarımız ve temsilcileri ile birlikte güçlü projelerine inandığımız Yusuf İlkhun ve ekibini gönülden destekliyoruz. Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun" dedi.

yusuf_ilkhunu_destekleyecekler3

yusuf_ilkhunu_destekleyecekler4

yusuf_ilkhunu_destekleyecekler5

yusuf_ilkhunu_destekleyecekler6