AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Kocaali ve Karasu’da bir dizi ziyarette bulunarak, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

İlçe ziyaretlerini Kocaali ve Karasu ile sürdüren AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Kocaali Açmabaşı, Şerbetpınar, Kirazlı Mahallelerine ve Karasu Darıçayırı, Kurudere Mahallelerine çeşitli ziyaretlerde bulundu.

teverden_kuzeye_cikarma6
Ramazan ayı nedeniyle düzenledikleri ilçe programlarında her gün bir ilçeyi ziyaret eden İl Başkanı Yunus Tever, Kocaali’ye giderek ilçe merkezinde bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Açmabaşı’nda her yıl mahalle sakinleri tarafından verilen 145 yıllık geleneksel iftar programına katılan Tever, Kirazlı Mahallesinde mahalle sakinleriyle çay sohbetinde buluştu.

teverden_kuzeye_cikarma4
Ziyaretlerine Karasu ile devam eden Tever, Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ve Belediye Başkanı İshak Sarı ile birlikte Darıçayırı Mahallesini ziyaret ederek, şehit ailelerine konuk oldu. Paralı köyünde 2013 yılında kurulan Kuzey Tarımsal Kalkınma Kooperatifini ziyaret eden Tever, yetkililerden bilgiler alarak, “Fındık üreticilerimizin tamamen kendi olanaklarıyla dalından ambalajına kadar kendilerinin tasarladıkları ‘Fundux’ markasının başarılarına şahit olduk. Kendilerini tebrik ediyorum” dedi.

teverden_kuzeye_cikarma5
Karasu ziyaretini Kurudere Mahallesi ile sürdüren İl Başkanı Yunus Tever, iftar programında Kurudere’de Mahalle Muhtarı Hasan Emanet’in misafiri oldu ve mahallede çeşitli ziyaretlerde bulundu. Tever, teravih namazı sonrası vatandaşlar ile çay sohbetinde buluşarak Kocaali ve Karasu programlarını sonlandırdı.

Plan hazır! Suriyeliler gönderilecek Plan hazır! Suriyeliler gönderilecek

teverden_kuzeye_cikarma2

teverden_kuzeye_cikarma3

teverden_kuzeye_cikarma7