AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Pamukova’da bulunan sanayi sitesindeki esnafı ziyaret ederek, ilçe merkezinde bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Nevzat Ercan koronadan hastanede Nevzat Ercan koronadan hastanede

Ramazan ayı ilçe programlarını Pamukova ile sürdüren AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, vefa ve aile ziyaretleri kapsamında Pamukova’da hane ziyaretlerinde bulunarak ilçe merkezinde bulunan esnafla bir araya geldi. Pamukova ziyaretlerine; İlçe Başkanı Aziz Burak Çelik, Belediye Başkanı Güven Övün ve teşkilat üyeleri eşlik etti. Bayırakçaşehir mahallesinde Yavuz Zengin’in mahalle sakinlerine verdiği iftar programına katılan Tever, teravih sonrası Şeyhvarmaz ve Mekece Mahallelerinde vatandaşlarla çay sohbetinde buluştu.

tever_pamukovada_temaslarda_bulundu2
Ziyaretleri değerlendiren Tever; “Durmadan, yorulmadan ilk günkü aşkla tüm unsurlarımızla birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Ramazan ayının manevi ruhunu yaşamak, hemşehrilerimiz ile buluşmak için Pamukova’da ziyaretlerde bulunduk. İlçe Başkanımız, Belediye Başkanımız ve teşkilat mensuplarımızla beraber iftar öncesi çarşı merkezinde bulunan esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek, onların talep ve temennilerini dinledik. Ramazan; birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin gücünü yeniden idrak etme, kavrama ayıdır. AK Parti teşkilatları olarak bu kutlu ayı önemine ve manasına uygun bir şekilde ihya etmenin gayreti içerisindeyiz. İftar buluşmalarımızla, hane ve esnaf ziyaretlerimizle, sahur programlarımızla toplumumuzun tüm kesimleriyle gönül bağlarımızı sağlamlaştırmaya çalışıyoruz. AK Parti Sakarya teşkilatlarımız; Milletvekilleriyle, Belediye Başkanlarıyla, ana kademesiyle, kadın kollarıyla, gençlik kollarıyla hamdolsun bereketli bir Ramazan ayını geçiriyoruz. On bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayının son günlerini yaşarken, bir yandan da bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne yeniden kavuşmanın mutluluğu ve huzurunu da yaşıyoruz. Arkadaşlarımız hız kesmeden hemşehrilerimizin kapısını çalıyor, dertlerine derman, sıkıntılarına ortak oluyor. Rabbim tuttuğumuz oruçları yaptığımız ibadetleri kabul eylesin” dedi.

tever_pamukovada_temaslarda_bulundu4tever_pamukovada_temaslarda_bulundu3