SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ başta olmak üzere Meclis Başkan Vekili Necmettin Kırık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yüksel Avşar, YK. Sayman Üyesi Doğan Çatalbaş ile YK. Üyeleri Hüseyin Ür, Semih Çokay ve Savaş Yılmazer programın ev sahipliğini üstlendi.

satso_gazeteciler_gunu2

Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ tüm katılımcıları selamladığı konuşmasında, “SATSO Yönetimi olarak ilimizin çalışkan, azimli, Sakarya’yı sabah akşam demeden 7/24 anında gelişmelerden haberdar eden basın mensuplarımız ile bir arada olmaktan memnuniyet duyuyoruz.Basın camiamız SATSO’nun en önemli paydaşlarındandır.Üyelerimize ve şehrimize yönelik tüm faaliyetlerimiz, gündeme basın kuruluşlarımız sayesinde taşınıyor. SATSO olarak 2021 yılını oldukça verimli geçirdik ve 2022’ye daha yüksek hedeflerle girdik. Şehrin ekonomi başta olmak üzere birçok konusuna odaklandığımız çalışmalarımıza devam edeceğiz. Destekleri ve verdikleri emekler için SATSO camiası ve tüm Sakaryalılar adına bütün basın mensuplarımıza teşekkür ediyoruz.İlimizin gelişimine, tanıtımına değerli katkılar sunan, görevlerini her şartta büyük bir özveriyle yerine getiren, en önemli paydaşımız olan basın camiamızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyorum” dedi.

Programın devamında davetli basın mensupları Başkan Altuğ’a oda çalışmaları, şehir ve ülke gündemine ilişkin sorularını ilettiler. Soru-cevap bölümüyle bir süre daha devam eden program, ardından noktalandı.

satso_gazeteciler_gunu3