AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın Sakarya ziyaretini değerlendirerek, “Sağlıkta attığımız adımlarla şehrimiz adeta bir sağlık üssü olacak” dedi.

Bir dizi temasta bulunmak üzere Sakarya'ya gelen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz sosyal medya hesabından teşekkür etti.
sehir hastanesi
“Cumhurbaşkanımız konunun takipçisi oldu”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, "Gelecek yıl inşaatı tamamlanacak olan Şehir Hastanemiz ve çok kısa sürede hizmete açılacak olan Acil Durum Hastanemiz için Sayın Bakanımız Fahrettin Koca özel bir emek verdi. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ise bu yatırımların şehrimize kazandırılması hususunda konunun her aşamasının yakın takipçisi oldu, olmaya da devam ediyor" diye konuştu.

Valilik karar aldı! Yasaklandı Valilik karar aldı! Yasaklandı

Acil Durum Hastanesi
 “Sakarya'yı hak ettiği noktaya taşımak için çaba sarf ediyoruz”
Şehir Hastanesi ve Acil Durum Hastanesi hizmet vermeye başladığında Sakarya'nın sağlık üssü olacağını vurgulayan Yavuz, “u hastaneler ile adeta bir sağlık üssü olacak şehrimizin inşallah yoğun bakım gibi, hastalarımıza yatak bulamama gibi sorunları da kalmayacak. Dün şehrimizde ağırlamaktan mutluluk duyduğumuz Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca'ya Sakarya'ya göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. AK Parti olarak Sakarya'da tüm vekillerimiz, teşkilatlarımız, belediye başkanlarımız ve sivil toplum kuruluşlarımızla el birliği içinde çalışıyor, Sakarya'yı hak ettiği noktaya taşımak için çaba sarf ediyoruz” dedi.