Adapazarı'nda internet üzerinden 28 bin liraya satışa çıkarılan motosikleti alma bahanesiyle sahibine ulaşan şahıs, gösterdiği dövizleri bozdurmak için gittikleri yerde park edeceğini söyleyerek motosikletle kayıplara karıştı.

Emniyete saldırmak isteyen canlı bomba vuruldu! Emniyete saldırmak isteyen canlı bomba vuruldu!

Olay, Adapazarı Soğanpazarı Caddesinde meydana geldi. İddiaya göre Demir Ayaz Demirci (28), 28 bin lira değerindeki kurye işlerinde kullandığı motosikleti internet üzerinden satışa çıkardı. İlanı koyduktan bir süre sonra Demirci'yi arayan bir kişi, motosikleti satın almak istediğini söyledi. Demirci, şahısla buluştu. Şahıs cebinden çıkardığı dövizleri bozdurmak için döviz bürosuna gitmek istediğini ve motosikleti kullanmak istediğini söyledi. Döviz bürosu önüne geldiklerinde Demirci'ye motosikleti park etmek istediğini belirten şahıs, gaza basarak uzaklaştı. Neye uğradığını şaşıran genç, durumu polise bildirdi. Satmak istediği motosikletini çaldırmanın şokunu yaşayan Demirci, şahsın biran önce yakalanmasını istedi.
Kurye işlerinde kullandığı motosikletinin biran önce bulunmasını isteyen Demirci, “Ramazan günü canımı yaktılar. Zar zor aldığım bir motordu. Ekmek teknemdi. Polisin dolandırıcıları bir an önce yakalamasını istiyorum" dedi.

motosiklikte_birlikte_kayiplara_karisti3motosiklikte_birlikte_kayiplara_karisti4