Adapazarı Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Ak, belediye başkan adaylarının açıklanmasının ardından AK Parti İlçe Teşkilatına verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da davası için durmadan yılmadan çalışmaya devam edeceğini ifade eden Mustafa Ak, “Bu dava büyük ve biz büyük bir aileyiz. Durmadan yorulmadan teşkilatlarımız,  belediye başkan adaylarımızla birlikte çalışmaları yürütecek, her zamanki gibi bu çalışmaların içinde olacağım” dedi.

Nevzat Ercan koronadan hastanede Nevzat Ercan koronadan hastanede

Emin adımlar

Ak, “Belediye Başkan adaylığı bir yarıştı ve sonuçlandı. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teveccühleri ile Adapazarı belediye başkan adayımız olarak Mutlu Işıksu açıklanmıştır. Kendisine başarılar diliyorum Bize düşen görev, başkan adayımızın etrafında bütünleşmek ve 2023 hedeflerimize emin adımlarla ilerlemektir” ifadelerini kullandı.

Teşekkür

Ak, “Hakkımızda hayırlı ise olsun diyerek çıktığımız AK Parti Adapazarı Belediye Başkan aday adaylığı sürecinde şahsıma destek veren çalışma arkadaşlarıma, milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, il ve ilçe teşkilatlarımıza, il ve ilçe kadın ve gençlik kollarımıza, mahalle başkanlarımıza ve yönetim kurullarına, tüm STK başkanlarıma ve yönetimlerine teşekkür ediyorum. Biz dava için mücadele ettik, etmeye devam edeceğiz. Birlik bütünlüğümüzle dosta huzur, düşmana korku salacağız” diye konuştu.

Başarı diledi

Ak, “AK Parti büyük bir aile. Bu ailenin bir ferdi olmaktan her zaman mutlu oldum. Bazı görevler için arkadaşlarımızla yarışabiliriz, yarış bittikten sonra yarışı önde bitiren arkadaşımızın etrafında birlik olur, çalışmalarımızı sürdürmeye devam ederiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın teveccühleri ile Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ekrem Yüce başta olmak üzere Adapazarı Belediye Başkan adayı olan değerli kardeşim Mutlu Işıksu ve tüm ilçe belediye başkan adayı gösterilen arkadaşlarımı kutluyor başarılar diliyorum dedi” dedi.