AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve AK Parti Erenler İlçe Başkanı Erdal Köse, Erenler’de fabrika, esnaf odası, hane ve kahvehane ziyareti gerçekleştirdi.

Fabrika ve esnaf odası ziyareti
AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ve Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti Erenler İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen ziyaret programlarına katıldı. Gerçekleşen ziyaretlere İlçe Başkanı Erdal Köse, meclis üyeleri ile teşkilat mensupları da eşlik etti. İlçede istihdam sağlayan bir tekstil fabrikasını ziyaret ile başlayan program, Sakarya Şoför ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yusuf İlkhun ziyaretiyle devam etti.

ilcede_ziyaretlerde_bulundular2

Vefa, hane ve teşkilat buluşması
Eski belediye başkanı Cavit Öztürk’ü ziyaret eden heyet, ilçede hane ziyaretleri ile sürdü. Şehit Mehmet Solak’ın baba evinde iftar yapan Atabek, Öztürk ve beraberindekiler, akşam da Değirmendere Mahallesinde kahvehane ziyareti yaptı. Program, AK Parti Erenler İlçe Teşkilatının Kadın ve Gençlik Kolları buluşması ile son buldu.

ilcede_ziyaretlerde_bulundular4

“Çalışmalar hız kesmeden devam”
Programlarda konuşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Partimiz ve bizler için bu çalışmalar, programlar hiçbir zaman seçim odaklı olmamıştır. Bizim anlayışımızda seçimin ertesi günü sahada olmak, kapı kapı dolaşmak ve gönüllere dokunmak vardır. Ziyaretlerin yanı sıra Erenler’de göreve geldiğimiz ilk günden itibaren çalışmalarımızı sürdürüyor ve hız kesmeden de sürdürmeye devam edeceğiz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin inşallah” dedi.

Plan hazır! Suriyeliler gönderilecek Plan hazır! Suriyeliler gönderilecek

ilcede_ziyaretlerde_bulundular3