SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı makamında ağırladı.

Hadi yine iyisiniz! Hadi yine iyisiniz!

Sakarya’da nitelikli istihdamın sağlanmasına yönelik işbirliği faaliyetleri ve projelerin konuşulduğu ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, “Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüzün ziyaretinden dolayı çok memnun olduk. Sakarya iş dünyasının çatı örgütü olarak şehrimizin mesleki eğitim ve nitelikliistihdama olan ihtiyacını biliyoruz, sık sık dile getiriyoruz ve bu konuda müdürlüğümüz ile  işbirliği yapıyoruz. Bundan sonraki süreçte de işbirliğimizin güçlenerek devam etmesini temenni ediyorum” dedi.
İl Milli Eğitimi Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı ise, “SATSO’nun şehir ve iş dünyası için önemini biliyoruz. Şehrimiz oldukça genç bir nüfusa sahip. Yapılacak en büyük yatırım nitelik kazandıracak eğitim modellerini uygulayarak aydınlık gençler yetiştirmektir. SATSO’nun öncülüğünde şehrin iş dünyasının gelecekte ihtiyacı olacak niteliklerin yetişmesinde işbirliği ve istişareyi koparmadan çalışacağız” diye konuştu.