Korucuk'ta hırsızların bir apartmanın su vanasını çalması sonucu bodrum katında bulunan eve su bastı. Evi sular altında kalan vatandaşlar ise isyan etti.

Serinlemek için girdikleri nehirden cansız bedenleri çıktı Serinlemek için girdikleri nehirden cansız bedenleri çıktı

Edinilen bilgilere göre, dün akşam 21.30 sıraların Korucuk Vakıfkent'te bulunan bir apartmana giren hırsızlar, bodrum katında bulunan su vanalarını çaldı. Hırsızların vanaları çalması sonrası ortalık adeta göle döndü.

Evi bodrum katında bulunan bir ailenin evi ise sular altın kaldı. Çocuklarının canını zor kurtardıklarını belirten aile duruma isyan etti.

Mağdur aile yaptıkları açıklamada, "Hırsızlar akşam 21.30  ciarı su vanalarını çalmış. Evim kapıcı dairesi olduğu için her yeri su bastı. Çocuklarımın canını zor kurtardım. Çoluk çocuğum elektrik akımına kapılıp ölebilirdi. Bayram üstü başımıza bunlar geldi. Biz ne yapacağımızı bilmiyoruz. Kalacak yerimiz yok. Üst katlar boş olmasına rağmen bizi bodrum katında oturtturuyorlar. Bahçeye yatak koyup çocuklarıma orada bakıyorum. Çocuklarımın psikolojisi bozuldu. Yardım istiyoruz. Lütfen bize yardım etsinler" dedi.