Adapazarı Belediyesi tarafından hazırlanan Ramazan ayı geleneksel halk iftarları programı, Ozanlar Mahallesinde verilen iftarla devam etti. 

Ozanlar Mahallesi Kapalı Pazaryerinde gerçekleşen iftar programına Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Başkan Yardımcıları, çok sayıda mahalle muhtarı ve vatandaşlar katıldı. İftara katılan tüm masaları tek tek ziyaret eden Başkan Dişli, “Dostlukların sevgi ile beslendiği bu mübarek Ramazan ayında her yıl olduğu gibi bu yıl da, vatandaşlarımızla birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Biz, bugüne kadar geleneklerimizin yaşatılması ve geleceğe taşınması adına gerek sivil toplum kuruluşlarımız gerekse vatandaşlarımızla her zaman iç içe olduk, inşallah bundan sonra da öyle olmaya devam edeceğiz. Çok güzel ve anlamlı günler yaşıyoruz, Allah inşallah bu güzel ayı, hem ülkemiz hem de İslam coğrafyasının çok daha hayırlı günlere ulaşmasına vesile kılar” dedi.

İftar yemeğine katılan davetliler, Diyanet Sen Şube Başkanı Ali Güzeldal’ın okuduğu Kur’an-ı Kerim tilaveti ve ilahilerin ardından oruçlarını açtı.