İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Kuzuluk Caddesi’nin çehresi değişti Kuzuluk Caddesi’nin çehresi değişti

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Kılıçaslan, bayramların, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerden biri olduğuna dikkat çekti.
Kılıçaslan, “Toplumsal dayanışmanın, kardeşliğin, barış ve huzurun egemen olduğu bayramlar, yaşadığımız zor günleri bir nebze de olsa unutturmakta, umudu yeşertmektedir. Toplumca yaşadığımız acılarımızın, kırgınlıklarımızın ve düşmanlıklarımızın son bulması için hepimize bir nebze de olsa umut vermektedir.
Bayramlar bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir. Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı artıran, hoşgörü, kardeşlik duygularını güçlendiren bayramları anlam ve önemine uygun olarak kutlamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, bayramın tüm insanlığa sağlık, huzur, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.