AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın, Kurban Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

“Şehrimiz ve istihdam için çalışıyoruz” “Şehrimiz ve istihdam için çalışıyoruz”

Kurban Bayramı sebebiyle kutlama mesajı yayımlayan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın, vatandaşların salgın tedbirlerine riayet etmesi konusunda uyarılarda bulunurken, sürücülere kazasız belasız yolculuk diledi.

“Bayrama ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz”
Yayımladığı mesajda bayramların önemine değinen Başkan Erol Aydın,
“Bayramlarımız köklü geleneklerimizin en doruklarda yaşatıldığı, dargınlıkların son bulduğu, birlik ve beraberlik içerisinde kenetlendiğimiz mukaddes günlerdir. Bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğu içerisinde olsak da salgın hastalığı unutmamız gerekiyor. Bu güzel bayramlarda kucaklaşarak bayramlaşacağımız günlerin bir an önce gelebilmesi için lütfen salgın kurallarına özenle uyalım” dedi.

“Sürücülerimiz her zamankinden dikkatli olsun”
Bayram boyunca araç kullanacak vatandaşların dikkatli olması gerektiğini dile getiren Başkan Aydın,
“Kurban ibadetimizi gerçekleştirirken kesici alet kullanan vatandaşlarımız ve özellikle araç kullanacak vatandaşlarımızın her zamankinden daha dikkatli olmalarını temenni ediyorum. Böylesi güzel bir günümüz tatsız acı bir haber ile gölgelenmesin, canlarımız yanmasın. Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramının, milletimize ve değerli Sakaryalı hemşerilerime sağlık, huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler şehit yakınları ve gazilerimiz başta olmak üzere tüm kamu görevlisi arkadaşlarımızın, sivil toplum kuruluşları ve basın mensuplarımızın bayramını en kalbi duygularımla kutlar, sevgi ve selamlarımı sunarım” ifadelerini kullandı.