Nisan ayı Mahalle Başkanları Toplantısında konuşan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, “Sokak sokak, kapı kapı dolaşarak çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmamalıyız” dedi.

AK Parti Adapazarı Nisan Ayı Mahalle Başkanları Toplantısı, İlçe Başkanı Mustafa Ak başkanlığında ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri ve mahalle başkanlarının katılımı ile teşkilat binasında gerçekleşti.

İlçe Başkanı Ak, mahalle yönetimlerinin toplantılarına değinerek, “Mahallelerde yönetim ve sandık kurulu toplantılarımızı düzenli olarak aksatmadan gerçekleştirmeye devam edelim. 84 mahallemizde de bu düzeni aksatan arkadaşlarımızı uyaralım, uyanık olmalıyız. Mahallelerimizde üye çalışmalarımıza daha çok önem göstermeliyiz. Sokak sokak, kapı kapı dolaşarak çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmamalıyız. Mahalle başkanlarımız partimizin mahallerdeki gözü, kulağıdır” dedi.

Mahalleler

Başkan Ak, “Mahallelerimizde eksikler, halkın rahatsız olduğu durumlar olabilir. Sizler bu sorunları tespit ederek bize rapor halinde sunarsanız, bizler de bunları yerel yönetimlerimize iletir ve sorunların çözülmesi için elimizden gelen gayreti gösteririz. AK Parti olarak her zaman sorunları çözen ve halkın yanında olan bir partiyiz” ifadelerini kullandı.

Başkan Ak’ın ardından söz alan mahalle başkanlarının konuşmaları ile toplantı devam etti. Son olarak Sakarya Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerini içeren video mahalle başkanlarına izletildi. Yapılan icraatlar ve faaliyetler hakkında mahalle başkanlarına bilgi verildi.

CHP'li Keleş'ten, AK Partili Yavuz'a cevap CHP'li Keleş'ten, AK Partili Yavuz'a cevap