Öne Çıkanlar d100 trafik kazası mahmut tandoğan satranç turnuvası hendek belediye mezarlığı büyükşehir

Oryantiring’de final heyecanı

Federasyon yetkilileri tarafından yarışma öncesi belirlenen etaplara yerleştirilen hedefleri en kısa sürede bulmak için 170 öğrenci kıyasıya yarıştı. Serdivan Belediyesi’nin desteklediği oryantiring müsabakalarına Serdivan Gölpark ev sahipliği yaptı.

Serdivan Gölpark’ın daha önce çıkartılan ve hedeflerin işaretlendiği haritalarla birlikte yarışan sporcuları aileleri de yalnız bırakmadı.

Sporcular yarışırken, aileler güzel havanın ve göl manzarasının tadını çıkardı.

oryantiring_final2.jpg

170 sporcu arasından günün sonunda dereceye girenlere ödül ve madalyaları verildi.

Küçükler, yıldızlar ve gençler kategorilerinde ilk 4 dereceyi alan sporcular Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil edecek.

Müsabaka sonunda dereceye giren okullar ve sporcular ise şu şekilde belirlendi.

oryantiring_final3.jpg

Okul Sporları Oryantiring İl Birinciliği Takım Sıralaması

KÜÇÜK KIZLAR

1-Ali Dilmen

2-21 Haziran

3-Adapazarı İmam Hatip

4-Pamukova Fatma Hanım

KÜÇÜK ERKEKLER

1-Ali Dilmen

2-21 Haziran

3-Adapazarı İmamH

4-Hacı Mehmet Akkoç

5-Mehmet Gölhan

6-ŞH.Fatih Kemal Yarar

oryantiring_final4.jpg

YILDIZ KIZLAR

1-Karaosman

2-Pamukova Fatma Hanım  

3-21 Haziran

4-Fatma Özkan

5-Adapazarı İmam Hatip

6-Hacı Mehmet Akkoç

7-Mehmet Gölhan

YILDIZ ERKEKLER

1-Karaosman

2-21 Haziran

3-Hacı Mehmet Akkoç

4-Mehmet Gölhan

5-Aşağı Dereköy

6-Pamukova Fatma Hanım

7-Adapazarı İmam Hatip

8-Aşağıdereköy

GENÇ KIZLAR –B-

1-Sakarya Anadolu Lisesi

2-Tansu Çiller Ticaret M.L

3-Pamukova Mesleki Ve Teknik AND.L.

GENÇ KIZLAR –A-

1-Tansu Çiller Ticaret M.L

2-Sakarya Anadolu Lisesi

3-Pamukova Mesleki ve Teknik AND.L

GENÇ ERKEKLER-B-

1-Sakarya Anadolu Lisesi

2-Pamukova Mesleki ve Teknik AND.L

3-Tansu Çiller Ticaret M.L

oryantiring_final5.jpg

GENÇ ERKEKLER-A-

1-Pamukova Anadolu Lisesi

2-Sakarya Anadolu Lisesi

3-Fatih Mesleki  ve Teknik AND. L.

4-Pamukova Mesleki ve Teknik AND. L.

FERDİ SIRALAMA

KÜÇÜK KIZLAR

1-Tuğba Aydınoğlu 21 Haziran

2-Helin Kaya-Şh.Fatih Kemal Yarar

3-Fatma Sakarya-Mehmet Gölhan

4-Azra Gençoğlu—Ali Dilmen

KÜÇÜK ERKEKLER

1-Emir Meşe-Ali Dilmen

2-Görkem Muharrem Demir-21 Haziran

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner517

banner516