Öne Çıkanlar sakarya sapanca kandil ordu zabıta saü yolcu ambulans eski domuz

Miniklere minder dar geldi

Sapanca Atatürk Spor Salonunda yapılan küçük-minik ve büyük-minikler Serbest, Grekoromen Güreş İl Seçmeleri sona erdi.

Miniklere minder dar geldi
11-13 yaş ve 14-15 Yaş Serbest ve grekoromen sitilde yapılan Güreş İl Seçmeleri müsabakaları nefesleri kesti. Müsabakaları yakından takip eden Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer; “Sapanca Spor Salonunda düzenlenen Sakarya Güreş Şampiyonasına katılan tüm sporculara başarılar dilerim” dedi. Müsabakalar sonrasında ise başarılı olan sporcular madalyalarına kavuştular.
 
Güreş İl Temsilcisi Secati Eker de; “Sapanca’da yapılan küçük-minik ve büyük-minikler güreş müsabakalarımız sona erdi. 2 gün süren müsabakalar sonrasında başarılı olan sporculara madalyalarını takdim ettik. Bizlere her zaman destek veren Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fatih Çelikel’e teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.


 
14-15 Yaş Serbest müsabaka sonuçları
 
29-32 kg.
1-Yasin Karagöz (Akyazı)
2-Berat Keskin (Ferdi)
 
35 Kg. 1-Taner Algan (Akyazı)
 
38 Kg.
1-Erhan Algan (Akyazı)
2-Alper Kılınç (Akyazı)


 
42 Kg.
1-Yusuf Sayılı (Akyazı)
2-Osman Akyol (Akyazı)
3-Sinan Özsoy (ASAD)
3-Şahin Özkan (Erenler)
 
47 Kg.
1-Emirhan Yalçınkaya (Erenler)
2- Talha Öztürk (Pamukova)
3-Fuat Bayraktar (Ferdi)
3-Bekir Yılmaz (Ferdi)
 
53 kg.
1-Muhammed Talha Başar (Akyazı)
2-Ahmet Bahadırlar (Pamukova)
3-Yusuf Yiğit Cebeci (Ferdi)


 
59 Kg.
1-Yunus Emre Beşir (Akyazı)
2-Semih Karagöz (Erenler)
3-Mehmet Emin Gül (Akyazı)
3-Hüseyin Duhan Yazıcı (Akyazı)
 
66 kg.
1-Oğuzhan Yılmaz (Ferdi)
2-Muhammed Ali Ceylan (Akyazı)
3-Mehmet Akif Keskin (Akyazı)
 
73 kg.
1-Hasan Albayrakoğlu (Akyazı)
2-Abdurrahim Mutlu (Erenler)
3-Recep Baki Hikmet (Ferdi)
3-Yusuf Bakla (Pamukova)


 
85 kg.
1-Haluk Atmaca (Akyazı)
2-Enes Çetinkaya (Erenler)
3-Yavuzhan Duman (Akyazı)
3-Muh.Oğuz Aydın (Pamukova)
 
100 kg.
1-Emirhan Tekin (Erenler)
2-Ömer Faruk Aydın (ASAD)
3-Muhammed Akçay (Erenler)
 
 
14-15 Yaş Grekoromen müsabaka sonuçları
 
29-32 kg.
1-Özkan Coşkun (Hendek)
2-Berat Keskin (Ferdi),
 
35 kg. 1-Recep Cihan Ölçer (Ferdi)
 
38 kg.
1-Berat Büyüktazim (Hendek)
2-Ömer Bekis (Ferdi)
 
42 kg.
1-Ömer Faruk Başar (Hendek)
2-Osman İlaslan (Ferdi)
3-Abdülkadir Birinci (Hendek)
3-Sinan Özsoy (ASAD)
 

47 kg.
1-Görkem Erdoğan (Hendek)
2-Hazım Ölçer (Ferdi)
3-Ekrem Erdem (Hendek)
3-Fuat Bayraktar (Hendek)
 
53 kg.
1-Eray Pilavcı (Hendek)
2-Yusuf Şahin (Ferdi)
3-Ali Haydar Özbakır (Ferdi)
3-M.Emin Özen (Ferdi)
 
66 kg.
1-Oğuzhan Yılmaz (Ferdi)
2-M.Semih Büyükçınar (ASAD)
3-Şerafettin Yılmaz (Hendek)
3-Alparslan Solak (Pamukova)
 
73 kg. 1-Erhan Kuş (Ferdi)
 
85 kg.
1-Ertuğrul Civelek (ASAD)
2-Emre Öztürk (Ferdi)
3-M.Oğuz Aydın (Pamukova)
3-M.Mustafa Akbaba (Ferdi)
 
100 kg. 1-Ö.Faruk Aydın (ASAD)
 
11-13  Yaş Serbest müsabaka sonuçları

29 kg.
1-Yuşa Beşir (Akyazı)
2-Emirkan Zırın (Ferdi)
3-Bilal Erdem (Akyazı)
3-M.Akif Özsoy (Ferdi)
 
32 Kg.
1-Yasin Karagöz (Akyazı)
2-Doğukan Can Çeçen (Ferdi)
3-Eren Demirsel (ASAD)
 
35 kg.
1-Taner Algan (Akyazı)
2-Yaşarcan Çeçen (Akyazı)
3-Adem Kaya (Akyazı)
3-M.Semih Bakkaloğlu (ASAD)
 
38 kg.
1-M.Ahmet Gül (Akyazı)
2-Alper Kılınç (Akyazı)
3-M.Ensar Kut (Akyazı)
 
42 kg.
1-Abdurrahman Mutlu (Erenler)
2-Emre Duman (Sapanca)
 
47 kg.
1.Mehmet Memi (Sapanca)
2-Melih Uygun (Akyazı)
3-Kaan Teke (Pamukova)
3-Hasan Efe Şener (ASAD)
 
53 Kg.
1-Harun Saat (ASAD)
2-Abdülkadir Çetin (ASAD)
3-Bekirhan Kağan Şen (Erenler)
3-Alperen Yazıcı (Akyazı)
 
59 Kg.
1-M.Emir Duman (Akyazı)
2-Yiğit Erdoğan (Ferdi)
3-Burakcan Yuz (Ferdi)
3-Emir Tuğra Dayal (Ferdi)
 
66 Kg.
1-Mümincan Aygün (Akyazı)
2-Bünyamin Düzcan (Akyazı
3-Mücahit Kol (ASAD)
 
75 Kg.
1-M.Ali Atuk (Erenler)
2-F.Mervan Başer (Akyazı)
3-M.Talha Başer (Akyazı
3-Ferhat Virdil (Ferdi)
 
11-13  Yaş Grekoromen müsabaka sonuçları
 
29 Kg.
1-Özkan Coşkun (Hendek)
2-Emirhan Zırın (Ferdi)
3-M.Akif Özsoy (Ferdi)
32 Kg
1-Cemal Öztürk (Hendek)
2-Taha Yağcıoğlu (Ferdi)
3-Eren Pilavcı (Ferdi)
 
35 Kg.
1-Hasan Efe Aykırı (Hendek)
2-Eren Demirsel (ASAD)
3-M.Semih Bakkaloğlu (ASAD)

38 kg 1- Efe R.Temizce (Hendek)
 
42 kg.1-Abdulkadir Birinci (Hendek)
 
47 Kg.
1-Efe A. Karakaya (Hendek)
2-Hasan Efe Sezer (ASAD)
3-Mehmet Memi (Ferdi)
 
53 kg.
1-Ö.Faruk Çağlayan (Hendek)
2. Ali K.Semerci (ASAD)
3-Harun Saat (ASAD)
3-Abdülkadir Çetin (ASAD)
 
59 Kg.
1-Gökhan Şişman (Hendek)
2-Talha Demir (ASAD)
3-M.Enes Çelik (ASAD)
3-Emir T.Dayal (Ferdi)
 
66 Kg.
1-Yusuf Şahin (Ferdi)
2-Mücahit Kol (ASAD)
 
75 Kg.
1-Oğuzhan Dedecan (Hendek)
2-Ferdha Virdil (ASAD)
 
75-90 kg. 1-M.Mustafa Akbaba (Ferdi)
 

 
Anahtar Kelimeler:
GüreşMiniklerSapanca
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.