Kategoriler

Medya Detay

AGDAŞ’tan Halkla İlişkiler öğrencilerine eğitim

Eğitime ve sosyal çalışmalara büyük önem veren AGDAŞ, Sakarya Üniversitesi Sakarya MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’ne kurumsal iletişim çalışmaları hakkında eğitim verdi.

AGDAŞ Kurumsal İletişim çalışmalarını anlatmak için 17 Mart tarihinde ise Sakarya Üniversitesi Sakarya MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım öğrencilerinin dersine konuk oldu. Öğr. Gör. Selcen vodinalı tarafından organize edilen eğitimde AGDAŞ Kurumsal İletişim Uzmanı Taner TOSUN AGDAŞ’ın kurumsal iletişim çalışmaları hakkında deneyim paylaşımında bulundu. Öğrencilerin teorik olarak öğrendiği; iletişim planları, medya ilişkileri, sosyal sorumluluk projeleri, kurumsal kimlik çalışmaları, iletişim stratejileri ve reklam çalışmalarının AGDAŞ tarafında nasıl yürütüldüğü Taner TOSUN tarafından öğrencileri aktarıldı. Özellikle iletişim stratejileri ve medya ilişkilerinin anlatıldığı eğitime 30’ya yakın halkla ilişkiler öğrencisinin katıldı. MYO’nun yeni yerleşkesi Camili’de yapılan eğitimin sonunda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çekildikten sonra eğitim tamamlandı.

AGDAŞ öğrencilerle deneyim paylaşımına önem veriyor

AGDAŞ Daha önceki yıllarda başta Doğal Gaz Bölüm olmak üzere İnsan Kaynakları, Kurumsal İletişim ve Kalite çalışmaları hakkında öğrencilerle deneyim paylaşım çalışmaları gerçekleştirmişti. 2018 yılında planlanan deneyim paylaşım etkinlikleri kapsamında öğrencilere eğitimler verilmeye devam edileceği bilgisi paylaşıldı.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNCEL
7 Kez Görüntülendi.
TEM'de iki otomobil birbirine girdi
GÜNCEL
16 Kez Görüntülendi.
Stadyum bölgesine yeni duble yol
SİYASET
5 Kez Görüntülendi.
Kılıç dur durak bilmiyor
GÜNCEL
7 Kez Görüntülendi.
Söğütlü'ye yeni projeler
SİYASET
6 Kez Görüntülendi.
Başkan Alemdar seçim çalışmalarında hız kesmiyor
SİYASET
196 Kez Görüntülendi.
Ekrem Yüce projelerini tanıttı
GÜNCEL
89 Kez Görüntülendi.
Tank Palet için net konuştu
SPOR
15 Kez Görüntülendi.
Deplasmanda yine kayıp! 0-0
SİYASET
17 Kez Görüntülendi.
Hendek’te kadın kolları buluşması
GÜNCEL
24 Kez Görüntülendi.
Karasu'da hırsızlık şüphelisi 11 kişi gözaltına alındı