Kategoriler

Medya Detay

AGDAŞ’tan Halkla İlişkiler öğrencilerine eğitim

Eğitime ve sosyal çalışmalara büyük önem veren AGDAŞ, Sakarya Üniversitesi Sakarya MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’ne kurumsal iletişim çalışmaları hakkında eğitim verdi.

AGDAŞ Kurumsal İletişim çalışmalarını anlatmak için 17 Mart tarihinde ise Sakarya Üniversitesi Sakarya MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım öğrencilerinin dersine konuk oldu. Öğr. Gör. Selcen vodinalı tarafından organize edilen eğitimde AGDAŞ Kurumsal İletişim Uzmanı Taner TOSUN AGDAŞ’ın kurumsal iletişim çalışmaları hakkında deneyim paylaşımında bulundu. Öğrencilerin teorik olarak öğrendiği; iletişim planları, medya ilişkileri, sosyal sorumluluk projeleri, kurumsal kimlik çalışmaları, iletişim stratejileri ve reklam çalışmalarının AGDAŞ tarafında nasıl yürütüldüğü Taner TOSUN tarafından öğrencileri aktarıldı. Özellikle iletişim stratejileri ve medya ilişkilerinin anlatıldığı eğitime 30’ya yakın halkla ilişkiler öğrencisinin katıldı. MYO’nun yeni yerleşkesi Camili’de yapılan eğitimin sonunda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çekildikten sonra eğitim tamamlandı.

AGDAŞ öğrencilerle deneyim paylaşımına önem veriyor

AGDAŞ Daha önceki yıllarda başta Doğal Gaz Bölüm olmak üzere İnsan Kaynakları, Kurumsal İletişim ve Kalite çalışmaları hakkında öğrencilerle deneyim paylaşım çalışmaları gerçekleştirmişti. 2018 yılında planlanan deneyim paylaşım etkinlikleri kapsamında öğrencilere eğitimler verilmeye devam edileceği bilgisi paylaşıldı.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNCEL
4 Kez Görüntülendi.
DEAŞ Türkiye Sorumlusu Ebu Hanzala için mütalaa verildi
EĞİTİM
4 Kez Görüntülendi.
Aykut Yiğit Ortaokulu Ata’nın huzurunda
GÜNCEL
10 Kez Görüntülendi.
57. Alaya vefa yürüyüşü
GÜNCEL
3 Kez Görüntülendi.
Toçoğlu’ndan SATSO’ya ziyaret
GÜNCEL
6 Kez Görüntülendi.
Geyve seyir terası hizmete açıldı
SAĞLIK
6 Kez Görüntülendi.
Normal doğuma özendirdiler
GÜNCEL
111 Kez Görüntülendi.
FETÖ’nün Sakarya yapılanmasında karar açıklandı
GÜNCEL
22 Kez Görüntülendi.
Bakan Sarıeroğlu SAGİF’in açılışına katılacak
SİYASET
19 Kez Görüntülendi.
Eski ilçe başkanı Çelik de aday adayı
GÜNCEL
51 Kez Görüntülendi.
Kulislerde bu iddia konuşuluyor!