Kategoriler

Medya Detay

Geyve’nin içmesuyuna Büyükşehir güvencesi

Geyve’de muhtelif mahallelerde görev yapan muhtarlarla bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “5 milyonluk yatırımla Köprübaşı, Bağlar ve Akıncı mahallelerine kaliteli içmesuyu ulaştıracak projemizi tamamladık. Hırka, Sarıgazi ve Eşme’de de 13 kilometrelik içmesuyu projemizi noktaladık. 45 milyon yatırımla Taraklı ve Geyve’nin 33 mahallesi için hayata geçirdiğimiz projede ise çalışmalarımız devam ediyor. Geyve’nin altyapısında uzun yıllar sorun yaşanmayacak” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Geyve’nin muhtelif mahallelerinde görev yapan muhtarlarla bir araya geldi. Başkan Toçoğlu, Sekiharman Mahallesi Muhtarı Ali Osman Demir, Hisarlık Mahallesi Muhtarı Yaşar Çetindaş, Halidiye Mahallesi Muhtarı Halil Sünnü, Şeyhren Mahallesi Muhtarı Adem Yüksel, Doğançay Mahallesi Muhtarı Murat Çınar, Akıncı Mahallesi Muhtarı Sadık Gökçe, Örencik Mahallesi Muhtarı İsmail Turan, Bağlarbaşı Mahallesi Muhtarı Hakan Özbağ, Eşme Mahallesi Muhtarı Cemal Karakay, Dereköy Mahallesi Muhtarı Süleyman Ortaç’la buluştu.

“Uyumun izleri yaşanıyor”

Mahalle muhtarlarının talep ve ihtiyaçlarını alan Başkan Toçoğlu, bürokratlarına gerekli talimatları verdi. Muhtarların çözüm ortakları olduklarını kaydeden Başkan Zeki Toçoğlu, “Muhtarlarımız; şehrimizin gelişimine katkı sağlayan önemli paydaşlarımız arasındadır. Hamdolsun birlikteliğimizle Sakarya’yı daha da güzelleştiriyor, potansiyelimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Birlikte mahallelerimize hizmet sunmaya gayret gösteriyoruz. Örnek bir uyum içerisindeyiz. Kardeşlik coğrafyası şehrimizde bu uyumun izleri yaşanıyor. İlçelerimize yatırımlarımız da devam ediyor. İnşallah birlik ve beraberliğimizle şehrimize hizmet sunmaya devam edeceğiz” dedi.

“Geyve’nin altyapısına dev yatırımlar”

Geyve’deki altyapı yatırımlarına da değinen Başkan Toçoğlu, “5 milyonluk yatırımla Geyve ilçemize bağlı Köprübaşı, Bağlar ve Akıncı mahallelerine kaliteli içmesuyu ulaştıracak projemizi tamamladık. Son aşama olarak testler yapılıyor. Aynı zamanda Hırka, Sarıgazi ve Eşme Mahallelerimize de birinci sınıf içmesuyu ulaştıracak 13 kilometrelik projemizi noktaladık. Bu projemizi de kısa süre içerisinde devreye alacağız. Taraklı ve Geyve ilçelerimizin yüksek kesimlerinde yer alan 33 mahallemiz için de 45 milyon lira yatırım yaparak yeni bir içmesuyu projesini hayata geçirdik. İnşallah Geyve’de altyapıda uzun yıllar sorun yaşanmayacak”  dedi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNCEL
Ramazan akşamları, çarşı, kitapçılar ve yazarlar
GÜNCEL
15 Kez Görüntülendi.
İki kamyonun karıştığı kazada 1 kişi yaralandı
SPOR
4 Kez Görüntülendi.
Kocatöngelspor finalde
GÜNCEL
154 Kez Görüntülendi.
Fabrika bahçesindeki lastikler yandı
SİYASET
31 Kez Görüntülendi.
Aday adayları için en uzun gün!…
GÜNCEL
111 Kez Görüntülendi.
Aşırı hızlı otomobil TIR'a çarptı
GÜNCEL
35 Kez Görüntülendi.
Trafik Park geç saatlere kadar açık
GÜNCEL
546 Kez Görüntülendi.
Yüzlerce kişi alınacak
GÜNCEL
27 Kez Görüntülendi.
SEDAŞ'tan aydınlatma bakım çalışmaları
GÜNCEL
21 Kez Görüntülendi.
Taraklı’ya dev çevre yatırımı