Kategoriler

Medya Detay

Toçoğlu Antalya’dan şampiyonluk sözü aldı

Antalya’daki hazırlık kampında Sakaryaspor kafilesi ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Takımımızda moraller yerinde. Sporcularımız şampiyonluk sözü verdi. İnşallah ikinci yarıda yakalayacağımız yükseliş grafiği ile bu yılı da şampiyon olarak tamamlayacağız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, ligin 2. yarısı için hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Sakaryaspor kafilesini ziyaret etti. Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses ve Teknik Direktör Engin Korukır’dan takımın son durumu hakkında bilgiler alan Başkan Toçoğlu, oyuncularla da bir araya geldi. Başkan Toçoğlu, şehrin şampiyonluk beklentilerini yineledi.

“Şampiyonluğa inancımız tam”

Başkan Toçoğlu, “Sakaryasporumuzu ligin 2. yarısı için kamp yaptığı Antalya’da ziyaret ettik. Kulüp Başkanımız İsmail Gürses ve Teknik Direktörümüz Engin Korukır’la görüşme fırsatımız oldu. Oyuncularımızla da bir araya geldik. Takımımızda moraller yerinde. Şampiyonluğu olan inancımız tazeliğini koruyor. İnşallah ikinci yarı da yakalayacağımız yükseliş grafiği ile bu yılı da şampiyon olarak tamamlayacağız” dedi.

“İnanıyoruz vazgeçmiyoruz”

Toçoğlu, “Her fırsatta ifade ediyoruz; Sakaryaspor bu şehrin markasıdır. Tüm Sakarya takımımızdan şampiyonluk bekliyor. Büyük emeklerle yoluna devam eden takımımızın hak ettiği yer Süper Lig’dir. İnanıyoruz, vazgeçmiyoruz. Ziyaretimizde de sporcularımız şampiyonluk sözü verdi. İnşallah yıl sonunda yine şampiyonluğumuzu Demokrasi Meydanı’nda hep birlikte kutlayacağız” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNCEL
8 Kez Görüntülendi.
Jandarma Narkotik ekiplerinden Hendek’te uyuşturucu operasyonu
GÜNCEL
712 Kez Görüntülendi.
Yorumsuz! İlginç protesto
GÜNCEL
120 Kez Görüntülendi.
Eve girdiklerinde neye uğradıklarını şaşırdılar!
GÜNCEL
10 Kez Görüntülendi.
Vali Balkanlıoğlu SAÜ Hukuk Fakültesi açılış dersine katıldı
GÜNCEL
25 Kez Görüntülendi.
“İllerde Vali ne ise köylerde de muhtarlar öyle”
SİYASET
15 Kez Görüntülendi.
CHP yerel yönetimler çalışmalarını sürdürüyor
GÜNCEL
117 Kez Görüntülendi.
Polis 4 ay takip etti!
GÜNCEL
111 Kez Görüntülendi.
Silah kaçakçılarına büyük darbe! 25 gözaltı
EĞİTİM
69 Kez Görüntülendi.
Öğretmenlere ‘Oyunlaştırma Eğitimi’
GÜNCEL
34 Kez Görüntülendi.
Eylül ayında 383 kaza meydana geldi