Kategoriler

Medya Detay

Gençler madalya için koştu

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Okul Sporları Gençler (A-B) Atletizm İl Birinciliği sona erdi. Erkeklerde Sakarya Spor Lisesi her iki kategoride de şampiyonluk kupasını aldı.

Atatürk Stadında düzenlenen yarışmalar 2 gün sürdü.  Bay-bayan sporcular, 100 metre engelli, uzun atlama, cirit atma, yüksek atlama 110 metre engelli koşusu, sırıkla yüksek atlama, 300 metre engelli koşusu, 200 metre koşusu, 3 adım atlama, gülle atma, disk atma, 800 metre koşusu, 4x 100 metre koşusu, İsveç bayrak yarışı gibi dallarda madalya almak için birbirleriyle yarıştılar.
Müsabakalar sonrasında başarılı olan sporculara ödüllerini Atletizm İl Temsilcisi Atakan Gündoğdu ve Müsabakaya katılan Okul Müdürleri, İdareciler, Beden Eğitimi Öğretmenleri, Antrenörler ve Hakemler takdim etti.

Genç erkekler A kategorisinde takım halinde Sakarya Spor Lisesi şampiyon olurken , Fatih M.T.A.Lisesi 2., Prof. Dr. T.Çiller M.T.A.Lisesi 3. , Mithatpaşa And. Lisesi 4. oldu.  Genç erkekler B kategorisinde takım halinde Sakarya Spor Lisesi Şampiyon olurken, Mithatpaşa Anadolu Lisesi 2.,  Prof.Dr.T.Çiller M.T.A.Lisesi 3., Altınküre T.Lisesi ise 4. oldu.

Genç kızlar A kategorisinde ise takım halinde H.Zehra Akkoç Lisesi şampiyon olurken, Güneşler And. Lisesi 2.,  Prof. Dr. T.Çiller T.M.A.Lisesi 3., Adapazarı M.T.A.Lisesi 4. oldu. 

Yorumlar

Daha Fazla Haber
KÜLTÜR SANAT
4 Kez Görüntülendi.
Fikir ve Sanat Akademisi’nin açılış dersine yoğun ilgi
GÜNCEL
5 Kez Görüntülendi.
Şükran Altuğ Sapanca’da toprağa verildi
SAĞLIK
2 Kez Görüntülendi.
Mültecilere sağlık okuryazarlığı eğitimi verildi
SPOR
3 Kez Görüntülendi.
Serdivan Karate Kulübünde kuşak terfi sınavı yapıldı
GÜNCEL
10 Kez Görüntülendi.
Genç avukatlar minik öğrencileri sevindirdi
GÜNCEL
99 Kez Görüntülendi.
Kontrolden çıkan traktör Sakarya Nehri'ne devrildi
GÜNCEL
3 Kez Görüntülendi.
Arifiye’nin yeni köprüsü gün sayıyor
SAĞLIK
9 Kez Görüntülendi.
KETEM bilgilendirmeye devam ediyor
GÜNCEL
2 Kez Görüntülendi.
Sakarya’nın vizyon belgesi şekilleniyor
SPOR
5 Kez Görüntülendi.
Büyükşehir Basket Almanya’da galibiyet arayacak