Kategoriler

Medya Detay

Sakarya bisikletli söyleşileri başladı

Bisikletliler Derneği Sakarya Şubesi tarafından; bisiklet kültürünü yaymak, bisikletli yaşam ve farkındalığını oluşturmak, bisikletli gezginlerin tecrübelerini paylaşmasını sağlamak adına başlatılan bisikletli söyleşilerin birincisi dün akşam Zaman Park’ta gerçekleşti.

Söyleşilerin ilk konuğu, 10 aylık yolculuk sonucunda Türkiye’den Hindistan’a bisikletiyle ulaşan Adapazarlı Melike Dede’ydi. Bisikletiyle ziyaret ettiği ülkelerin kültürü, bisikletli yaşamı ve tecrübelerini sunum şeklinde aktaran Melike Dede, turuyla ilgili detaylı bilgiler vererek uzun tura çıkmak isteyenlere de tavsiyelerde bulundu. Yaklaşık iki saat süren sunum sonunda Melike Dede, katılımcıların meraklı sorularını yanıtladı.

Bisikletliler Derneği Sakarya Şubesi Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcı Mert Atalay, “El birliğiyle meydana getirdiğimiz Sakarya Bisiklet Evinde yerli yabancı bisikletli gezginleri ağırlıyor ve onları Sakaryalılar ile buluşturuyoruz. Buluşmalarımızı söyleşiye çevirerek daha verimli olmasını hedefledik ve bu kapsamda Adapazarlı gezgin Melike Dede ile bir araya geldik. Muhteşem turuyla ilgili kıymetli paylaşım ve anlatımları için teşekkür ederiz” dedi.  

Yorumlar

Daha Fazla Haber
YAŞAM
1 Kez Görüntülendi.
Gümüşhaneliler dedelerinin topraklarında
EĞİTİM
16 Kez Görüntülendi.
Sakarya Üniversitesi küresel eğitim sıralamasında
GÜNCEL
3 Kez Görüntülendi.
Haberler ve cezalar işe yaradı
GÜNCEL
140 Kez Görüntülendi.
Kazayla vurduğu arkadaşının ölümüne neden oldu!
GÜNCEL
53 Kez Görüntülendi.
Kamyon otomobili biçti!
SPOR
36 Kez Görüntülendi.
Hazırlık maçı Galatasaray’la
GÜNCEL
210 Kez Görüntülendi.
Otçu baba yakalandı!
GÜNCEL
4 Kez Görüntülendi.
Sanayi Caddesi asfaltla buluştu
GÜNCEL
139 Kez Görüntülendi.
Bıçakla ağır yaralamıştı
GÜNCEL
75 Kez Görüntülendi.
Tehdit altında ki tür çoğaltılacak