Kategoriler

Medya Detay

Alkışlar SakaryaGİAD’a

İlimizin etkin sivil toplum kuruluşlarından biri olan SakaryaGİAD Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği, ‘’ bu kış onlar da üşümesin’’ sloganı ile hayata geçirdiği “BİR MONT BİR BOT” isimli sosyal sorumluluk projesi ile ihtiyaç sahibi 250 çocuğun ailesine ulaşıyor.

SakaryaGİAD Başkanı Gökhan Korkmaz, konunun hassasiyeti sebebi ile dağıtılacak kışlık mont ve botların çocuklara değil sadece belirlenmiş ailelerin büyüklerine teslim edileceğinin ve ailelerin kendi çocuklarına hediyeleri olması hedefi ile çocuklara ulaştırılacağının planlandığını söyledi.

Korkmaz, bu süreçte hiçbir şekilde çocuklarla bir araya gelinmeden yardımların SakaryaGİAD idari ofisinde ailelere takdim edileceğini belirtti.

Başkan Korkmaz ayrıca, ihtiyaç sahiplerinin belirlenmesinde Adapazarı Belediyesi Sosyal İşler biriminden aldıkları bilgilerle SakaryaGİAD Genel sekreteri Bora Taşçıoğlu, yönetim kurulu üyeleri Evren Çakırsoy ve Metin Bakas tarafından hassasiyetle yürütülen çalışmanın tamamlandığını belirterek, SakaryaGİAD yönetim kurulunun ve üyelerin katkıları ile satın alınan kışlık mont ve botların dağıtımına bu hafta başlayacaklarının da bilgisini aktardı. 

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNCEL
147 Kez Görüntülendi.
Cinayet şüphelisi Bursa'da yakalandı
SİYASET
7 Kez Görüntülendi.
Uçuklayan dudağınız olsun!…
GÜNCEL
350 Kez Görüntülendi.
Baba-oğla kurşun yağmuru
SPOR
231 Kez Görüntülendi.
Zirvede tamamladık! 2-2
YAŞAM
10 Kez Görüntülendi.
Serdivan Çocuk Akademisi’nde aile boyu eğitim
GÜNCEL
668 Kez Görüntülendi.
Yol verme tartışması canına mal oldu
GÜNCEL
38 Kez Görüntülendi.
Fatih Kıcır açıklamalarda bulundu
SPOR
8 Kez Görüntülendi.
Büyükşehir Galatasaray’a mağlup oldu
GÜNCEL
14 Kez Görüntülendi.
Akçay Barajı tamamlanıyor
GÜNCEL
153 Kez Görüntülendi.
670 yıllık cami restore edilmeyi bekliyor