Kategoriler

Medya Detay

Alkışlar SakaryaGİAD’a

İlimizin etkin sivil toplum kuruluşlarından biri olan SakaryaGİAD Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği, ‘’ bu kış onlar da üşümesin’’ sloganı ile hayata geçirdiği “BİR MONT BİR BOT” isimli sosyal sorumluluk projesi ile ihtiyaç sahibi 250 çocuğun ailesine ulaşıyor.

SakaryaGİAD Başkanı Gökhan Korkmaz, konunun hassasiyeti sebebi ile dağıtılacak kışlık mont ve botların çocuklara değil sadece belirlenmiş ailelerin büyüklerine teslim edileceğinin ve ailelerin kendi çocuklarına hediyeleri olması hedefi ile çocuklara ulaştırılacağının planlandığını söyledi.

Korkmaz, bu süreçte hiçbir şekilde çocuklarla bir araya gelinmeden yardımların SakaryaGİAD idari ofisinde ailelere takdim edileceğini belirtti.

Başkan Korkmaz ayrıca, ihtiyaç sahiplerinin belirlenmesinde Adapazarı Belediyesi Sosyal İşler biriminden aldıkları bilgilerle SakaryaGİAD Genel sekreteri Bora Taşçıoğlu, yönetim kurulu üyeleri Evren Çakırsoy ve Metin Bakas tarafından hassasiyetle yürütülen çalışmanın tamamlandığını belirterek, SakaryaGİAD yönetim kurulunun ve üyelerin katkıları ile satın alınan kışlık mont ve botların dağıtımına bu hafta başlayacaklarının da bilgisini aktardı. 

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNCEL
12 Kez Görüntülendi.
Gaziler Günü törenle kutlandı
GÜNCEL
14 Kez Görüntülendi.
Serdivan’da aşure kazanları Çınaraltı’nda kurulacak
GÜNCEL
2 Kez Görüntülendi.
Taraklı’da sorun çözüldü
GÜNCEL
3 Kez Görüntülendi.
Toçoğlu vatandaşla buluştu
GÜNCEL
10 Kez Görüntülendi.
EMO’dan Baro’ya ziyaret
GÜNCEL
150 Kez Görüntülendi.
2 kişinin öldüğü silahlı kavganın görüntüleri ortaya çıktı
GÜNCEL
44 Kez Görüntülendi.
D-100 karayolunda park halindeki kamyona arkadan çarptı
GÜNCEL
21 Kez Görüntülendi.
SEDAŞ çocuklarla bir araya geldi
GÜNCEL
13 Kez Görüntülendi.
Bakkallar takibi sürdürecek
SPOR
12 Kez Görüntülendi.
Büyükşehir lig öncesi son hazırlık turnuvasında