Kategoriler

Medya Detay

Alkışlar SakaryaGİAD’a

İlimizin etkin sivil toplum kuruluşlarından biri olan SakaryaGİAD Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği, ‘’ bu kış onlar da üşümesin’’ sloganı ile hayata geçirdiği “BİR MONT BİR BOT” isimli sosyal sorumluluk projesi ile ihtiyaç sahibi 250 çocuğun ailesine ulaşıyor.

SakaryaGİAD Başkanı Gökhan Korkmaz, konunun hassasiyeti sebebi ile dağıtılacak kışlık mont ve botların çocuklara değil sadece belirlenmiş ailelerin büyüklerine teslim edileceğinin ve ailelerin kendi çocuklarına hediyeleri olması hedefi ile çocuklara ulaştırılacağının planlandığını söyledi.

Korkmaz, bu süreçte hiçbir şekilde çocuklarla bir araya gelinmeden yardımların SakaryaGİAD idari ofisinde ailelere takdim edileceğini belirtti.

Başkan Korkmaz ayrıca, ihtiyaç sahiplerinin belirlenmesinde Adapazarı Belediyesi Sosyal İşler biriminden aldıkları bilgilerle SakaryaGİAD Genel sekreteri Bora Taşçıoğlu, yönetim kurulu üyeleri Evren Çakırsoy ve Metin Bakas tarafından hassasiyetle yürütülen çalışmanın tamamlandığını belirterek, SakaryaGİAD yönetim kurulunun ve üyelerin katkıları ile satın alınan kışlık mont ve botların dağıtımına bu hafta başlayacaklarının da bilgisini aktardı. 

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNCEL
Kurtköy ve Çayiçi Mahallelerinde parke yol çalışması
GÜNCEL
17 Kez Görüntülendi.
Laptop’u böyle çaldı!
GÜNCEL
8 Kez Görüntülendi.
Veresiye defteri kabaran bakkal faizsiz kredi bekliyor
SAĞLIK
14 Kez Görüntülendi.
Sağlık Personeline eğitim
GÜNCEL
2 Kez Görüntülendi.
ABD korkusuna yalancı şahitlik yapıyorsun
KÜLTÜR SANAT
4 Kez Görüntülendi.
Perşembe günü iki etkinlik var
KÜLTÜR SANAT
3 Kez Görüntülendi.
“Kudüs barış ve esenlik yurdunun adıdır”
GÜNCEL
9 Kez Görüntülendi.
Yeşilyurt Ticaret Merkezi için ihaleye çıkıldı
KÜLTÜR SANAT
8 Kez Görüntülendi.
"Osmanlı dünyayı huzurla yönetti"
GÜNCEL
161 Kez Görüntülendi.
KHK ile açığa alınıp göreve iade edilmişti