Kategoriler

Medya Detay

Alkışlar SakaryaGİAD’a

İlimizin etkin sivil toplum kuruluşlarından biri olan SakaryaGİAD Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği, ‘’ bu kış onlar da üşümesin’’ sloganı ile hayata geçirdiği “BİR MONT BİR BOT” isimli sosyal sorumluluk projesi ile ihtiyaç sahibi 250 çocuğun ailesine ulaşıyor.

SakaryaGİAD Başkanı Gökhan Korkmaz, konunun hassasiyeti sebebi ile dağıtılacak kışlık mont ve botların çocuklara değil sadece belirlenmiş ailelerin büyüklerine teslim edileceğinin ve ailelerin kendi çocuklarına hediyeleri olması hedefi ile çocuklara ulaştırılacağının planlandığını söyledi.

Korkmaz, bu süreçte hiçbir şekilde çocuklarla bir araya gelinmeden yardımların SakaryaGİAD idari ofisinde ailelere takdim edileceğini belirtti.

Başkan Korkmaz ayrıca, ihtiyaç sahiplerinin belirlenmesinde Adapazarı Belediyesi Sosyal İşler biriminden aldıkları bilgilerle SakaryaGİAD Genel sekreteri Bora Taşçıoğlu, yönetim kurulu üyeleri Evren Çakırsoy ve Metin Bakas tarafından hassasiyetle yürütülen çalışmanın tamamlandığını belirterek, SakaryaGİAD yönetim kurulunun ve üyelerin katkıları ile satın alınan kışlık mont ve botların dağıtımına bu hafta başlayacaklarının da bilgisini aktardı. 

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNCEL
31 Kez Görüntülendi.
Zihingel engelli yetişkinler bowling oynadı
GÜNCEL
11 Kez Görüntülendi.
İnşaattan hırsızlık yaptı! Jandarmadan kaçamadı
GÜNCEL
86 Kez Görüntülendi.
ABD'yi protesto etmek istemiş!
GÜNCEL
27 Kez Görüntülendi.
Kaçak kazı yaparken yakalandılar
GÜNCEL
36 Kez Görüntülendi.
24 saat sonra kurtarıldı
GÜNCEL
119 Kez Görüntülendi.
Emniyet Müdürü Kaya'dan dershane baskınıyla ilgili açıklama
GÜNCEL
321 Kez Görüntülendi.
Dershaneyi basan kişi fırıncı çıktı
GÜNCEL
15 Kez Görüntülendi.
Aykut Yiğit Ortaokulundan Sosyal Sorumluluk Projesi
GÜNCEL
496 Kez Görüntülendi.
Dershanede rehine krizi!
GÜNCEL
31 Kez Görüntülendi.
Emniyetten dilenci operasyonu