Kategoriler

Medya Detay

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatından Öğütlü’ye ziyaret

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü’yü makamında ziyaret etti.

Ziyareti teşkilat çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiklerini söyleyen AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, hükümetin sağlık sektöründe büyük hizmetler gerçekleştirdiğini dile getirdi.

Vatandaşların uzun kuyruklardan kurtulduğunu belirten Ak, “Evde tedavi hizmetlerine varıncaya kadar birçok alanda yenilikleri hükümetimiz hayata geçirdi. Hayalini bile kuramadığımız ambulans uçaklarımız artık ihtiyaç anında vatandaşlarımızın hizmetinde, hastanelerimiz beş yıldızlı otel konforunda, temiz ve hijyenik ortamlarda muayeneler ve ameliyatlarımız gerçekleştiriliyor. Sağlık sektöründe AK Parti hükümeti döneminde yeni hastaneler açarak halkımızın hizmetine sunduk” dedi. 

Başkan Ak, Alandüzü mevkiinde yeni yapılacak 1000 yataklı hastane ile ilgili olarak en kısa zamanda hükümetin prosedürleri aşarak inşaata başlayacağını söyledi.

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü ise, AK Parti Adapazarı ilçe teşkilatına ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.  “Sağlık çalışanları olarak bizler de vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz” diyen Öğütlü, “Hastalarımıza ve yakınlarına evlerindeki konfor ve rahatlığı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Hükümetimizde yeni yatırımlar yaparak bizlere destek veriyor. Sağlık sektörümüz bir çok yabancı ülkeden daha iyi durumda yurt dışından ülkemize tedavi amaçlı gelen hastaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu da bizim ülke olarak sağlık sektöründe ulaştığımız noktayı göstermektedir” diye konuştu.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNCEL
11 Kez Görüntülendi.
Abdülmetin Balkanlıoğlu'nun cenazesinde insan seli
SİYASET
10 Kez Görüntülendi.
Dişli ve Ali İnci Uzunçarşı esnafını ziyaret etti
GÜNCEL
18 Kez Görüntülendi.
Şantiyeden 300 kg kablo çaldılar
GÜNCEL
9 Kez Görüntülendi.
Akyazı’da dere ve kanallar kontrol altında
GÜNCEL
10 Kez Görüntülendi.
SEDAŞ’tan 35 bin saat İSG eğitimi
SPOR
2 Kez Görüntülendi.
Büyükşehir Futbol Okulu’na yoğun ilgi
GÜNCEL
2 Kez Görüntülendi.
Değişen dünyada yeni nesil insan kaynakları sunumu SATSO’da
GÜNCEL
4 Kez Görüntülendi.
Ulaşım filosuna 21 yeni otobüs
SİYASET
11 Kez Görüntülendi.
CHP İnce’nin mitingi için otobüs kaldırıyor
GÜNCEL
14 Kez Görüntülendi.
Adapazarı’nın kurtuluşu kutlandı