Kategoriler

Medya Detay

İl Emniyet Müdüründen Arifiye’ye nezaket ziyareti

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Eftal Sinan ve Lojistik Şube Müdürü Süleyman Akça eşliğinde, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu'yu ziyaret etti. Ziyarette, Başkan Yardımcıları Adnan Akbaş ve Adnan Ağırman da hazır bulundu.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette, Başkan İsmail Karakullukçu, Emniyet Müdürü Fatih Kaya'ya Arifiye ve belediyenin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; “İl Emniyet Müdürümüz Sayın Fatih Kaya'nın nazik ziyareti bizi ziyadesiyle memnun etti. Arifiye'miz ilimizin sanayi merkezi olması ve iş olanaklarının diğer ilçelere oranla daha yüksek olması nedeniyle göç alan, bir yerleşim birimi. İlçemiz de bir çok etnik kökene sahip vatandaşımız kardeşçe yaşıyor. Belediye olarak biz de, son yıllarda gençlerimizi ve çocuklarımızı spora yönlendirerek kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için tüm olanaklarımızı seferber ediyoruz. Dolayısıyla, çok fazla da olay çıkmıyor. Asayiş bakımından problemimiz yok, ancak trafik ve park konusunda biraz sıkıntımız var. O'nun da Tank Palet fabrikasının yanından Arifiye'mize ikinci caddemizi açıp, Arifiye merkezi Şehirlerarası Otobüs Garına bağlayınca son bulacağını ümit ediyorum” dedi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNCEL
3 Kez Görüntülendi.
Akaryakıt istasyonuna giren otomobil yanmaya başladı
GÜNCEL
9 Kez Görüntülendi.
Vatandaş yerelde değişim istiyor!…
GÜNCEL
132 Kez Görüntülendi.
Mülteciler arasında pala ve bıçaklı kavga
GÜNCEL
27 Kez Görüntülendi.
Kombi kullanıcılarına kış uyarısı
GÜNCEL
7 Kez Görüntülendi.
Öğrencilerden İspiroğlu’na teşekkür ziyareti
EĞİTİM
27 Kez Görüntülendi.
Mesleki teknik eğitimde yeni uygulamalar
EĞİTİM
13 Kez Görüntülendi.
Deprem Müzesi’nde deprem bilinci eğitimi
GÜNCEL
16 Kez Görüntülendi.
Karasu 75 bin ton asfaltla buluştu
GÜNCEL
134 Kez Görüntülendi.
Çalışma yapılırken doğalgaz patladı! 2 kişi yaralandı
GÜNCEL
6 Kez Görüntülendi.
Sapanca’nın yeni arıtma tesisi tamamlanıyor