Kategoriler

Medya Detay

Güldibi Mahallesi’nde yollar yenilendi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Hendek Güldibi Mahallesi’nde gerçekleştirilen asfalt çalışmaları tamamlandı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler tarafından ilçelerde yürütülen asfalt çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda Hendek’te çalışmaların devam ettiğini söyleyen YOLBAK Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, Hüseyinşeyh Mahallesi’nde gerçekleştirdikleri çalışmaların ardından Güldibi Mahallesi’ni de sıcak asfalt ile buluşturdukları bilgisini verdi. Güldibi Mahallesi Muhtarı Kazım Taşkın, hizmet dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.


Hendek’te birçok güzergahı yeni yüzüne kavuşturarak ulaşımı daha rahat hale getirdiklerini vurgulayan Akbulut, “Son olarak Hüseyinşeyh Mahallesi’nde 2 bin 200 metrelik arteri sıcak asfaltla buluşturmuştuk. Hüseyinşeyh’in ardından Güldibi’ne geçen ekiplerimiz orada gerçekleştirdikleri çalışmaları da tamamladılar. Güldibi Mahallesi’ndeki sıcak asfalt serim işlemlerimiz kapsamında 4 bin 400 metrelik güzergahı 5 bin tonluk sıcak asfaltla buluşturduk. Bölge halkımıza hayırlı olsun. Çalışmalarımız programımız çerçevesinde devam edecek” dedi.


Eski yolun bozuk olduğunu, toz toprak içerisinde kaldıklarını ve sıkıntı çektiklerini söyleyen Güldibi Mahalle Muhtarı Kazım Taşkın, “Allah razı olsun Büyükşehir Belediye Başkanımız bu sıkıntımızı duydu ve mahalle yolumuzu sıcak asfalt ile buluşturdu. Yolumuz çok güzel oldu. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullanırken, mahalle sakinleri ise yapılan yeni yol çalışmasından dolayı emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettiler.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNCEL
Taşeron kurnazlığı!…
GÜNCEL
40 Kez Görüntülendi.
Özkoç ile Zeybekçi arasında gerginlik
GÜNCEL
260 Kez Görüntülendi.
Kahvehaneye silahlı saldırı! 3 yaralı
GÜNCEL
10 Kez Görüntülendi.
Nijeryalı heyet SEDAŞ’ın misafiri oldu
GÜNCEL
10 Kez Görüntülendi.
Kardeş ülke Kazakistan’dan Başkan Alemdar’a ziyaret
GÜNCEL
8 Kez Görüntülendi.
Bilimsel ressamların adresi Geleneksel Sanatlar
GÜNCEL
12 Kez Görüntülendi.
Vali Balkanlıoğlu Birlik Vakfında gençlerle buluştu
YAŞAM
45 Kez Görüntülendi.
10 senedir çektiği kemik iltihabından kurtulmak istiyor
GÜNCEL
10 Kez Görüntülendi.
SEDAŞ önlemleriyle itfaiyeye destek verdi
SİYASET
11 Kez Görüntülendi.
AK gençler Başkan Dişli'yi ağırladı