Kategoriler

Medya Detay

Basketbol Süper Ligi'nde perde açılıyor

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde perde açılırken, Sakarya Büyükşehir Basketbol ligin ilk maçında 8 Ekim Pazar günü Demir İnşaaat Büyükçekmece ile İstanbul’da karşılaşacak.

Sakarya Büyükşehir Basketbol Spor Kulübü, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde sezonun ilk maçına çıkıyor. Büyükşehir Basket, 8 Ekim Pazar günü Demir İnşaat Büyükçekmece ile karşılaşacak. İstanbul Gazanfer Bilge Spor Salonu’nda oynanacak mücadele saat 17.00’da başlayacak. BeinSports3’ten canlı olarak yayınlanacak karşılaşma için hazırlıklarını sürdüren Büyükşehir’de tek hedef parkeden galibiyetle ayrılmak. Kulüp Başkanı Akgün Altuğ, çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirterek, Demir İnşaat Büyükçekmece karşısında galibiyete uzanmak istediklerini söyledi. Ligin 2. haftasında Sakarya’da oynanacak Trabzonspor maçı ile de şehrin tarihi bir güne tanıklık edeceğini dile getirdi.


Altuğ, “Avrupa’nın en iyi liglerinden biri olarak gösterilen Tahincioğlu Süper Ligi’nde mücadele etmek bizler için büyük bir mutluluk. Kısa süre önce kurulmamıza rağmen hızlı bir şekilde bu lige adımızı yazdırdık. Haftasonu itibariyle yeni bir heyecana yelken açıyoruz. Şimdi sahaya çıkıp şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Güçlü rakiplerle, ekol takımlarla karşılaşacağız. Ligin ilk maçında Demir İnşaat Büyükçekmece karşısında tek hedefimiz sahadan galibiyetle ayrılmak. Teknik ekibimize ve sporcularımıza hem ligde hem de oynayacağımız karşılaşmada başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNCEL
20 Kez Görüntülendi.
Böyle araba kullanmıştı! Cezadan kurtulamadı
SPOR
9 Kez Görüntülendi.
Galibiyeti değerlendirdi
GÜNCEL
6 Kez Görüntülendi.
Cüzdan Dostu Atölye’de başvurular başlıyor
SPOR
10 Kez Görüntülendi.
Büyükşehir Giresun’dan galibiyetle dönüyor
GÜNCEL
19 Kez Görüntülendi.
UMKE’nin tatbikatı gerçeğini aratmadı
GÜNCEL
6 Kez Görüntülendi.
Öğrencilere motivasyon kaynağı oldu
GÜNCEL
24 Kez Görüntülendi.
SASKİ Bürokratlarıyla toplantı
EKONOMİ
35 Kez Görüntülendi.
Ne kadar artış olacak?
GÜNCEL
17 Kez Görüntülendi.
Emekliye ayrılan öğretmenlere veda programı
EĞİTİM
8 Kez Görüntülendi.
Sakarya Ar-Ge buluşmaları