Kategoriler

Medya Detay

Sapanca'da prestij kazandıracak proje start aldı

Sapanca Belediyesi, ilçenin önemli caddelerinden olan Vehbi Bey Caddesi, Çarşı içi Caddesi, Karaoğlanoğlu Caddesi ve Atatürk Caddelerini yenileyerek halkın hizmetine sunmak için hazırladıkları projenin startını verdi.

Sapanca ilçesinin önemli caddelerinden olan Vehbi Bey Caddesi, Çarşı içi Caddesi, Karaoğlanoğlu Caddeleriyle, Atatürk Caddesi’nin düzenleme projesi kapsamında cadde boyunca kaldırım düzenlemesinin yanı sıra, araçların park etme sorunu çözüme kavuşurken, trafik akışını rahatlatacak planlamaların yapıldığı aktarıldı. Yapımına başlanan projede kaldırım ve yol bağlantılarının yenilenmesi, engelliler için özel sarı kabartmalı yürüme alanları, modern mimariye sahip aydınlatmalarında yapılacağı öğrenildi.

Çalışmaları yerinde yerinde inceleyen Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer; Vehbi Bey Caddesi, Atatürk Caddesi’nin çarşı içinden emniyet kavşağına kadar olan bölümün tek yön olacağını ve Karaoğlanoğlu Caddesi’nden Ziraat Bankası’na kadar çift yön trafik, çift ve tek taraflı park yerlerinin mevcut olacağını ifade edereken, düzenlenecek yol kenarlarında 120 araçlık park alanının yanı sıra görme engelli vatandaşlar için sarı özel şeritli yollarında mevcut olacağını belirtti.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
SPOR
141 Kez Görüntülendi.
Sakaryaspor'un cezası belli oldu
KÜLTÜR SANAT
3 Kez Görüntülendi.
Bilge Hekim Sadık Canlı’nın hayatı kitap oldu
EĞİTİM
5 Kez Görüntülendi.
Yenikent İHO’dan “Kodlama Saati” etkinliği
GÜNCEL
22 Kez Görüntülendi.
2018-2019 yılı toplu sözleşmeleri imzalandı
SİYASET
5 Kez Görüntülendi.
“7/24 sahada olacağız”
GÜNCEL
11 Kez Görüntülendi.
Vali ve Başsavcıdan Baroya ziyaret
SİYASET
69 Kez Görüntülendi.
AK Parti Ferizli İlçe Başkanlığına atama
GÜNCEL
10 Kez Görüntülendi.
Düşünce ve Dayanışma Platformu’ndan Toçoğlu’na ziyaret
GÜNCEL
20 Kez Görüntülendi.
Vali Balkanlıoğlu’ndan gazi Akbulut’a ziyaret
GÜNCEL
5 Kez Görüntülendi.
“81 İliz Hepimiz Biriz” sergisi