Kategoriler

Medya Detay

Prof. Dr. Osman Nuri Dilek görevine iade edildi

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başhekimlik yapan İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde görevli Prof. Dr. Osman Nuri Dilek, görevine iade edildi.

SEAH’ta 2012 yılında başhekimlik yapan ardından da İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine getirildikten sonra görev süresinin bitmesine yaklaşık bir yıl kalmasına rağmen bu görevinden ayrılmak için dilekçe veren Prof. Dr. Osman Nuri Dilek, 2014 tarihinden bu yana İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde görev yapıyordu.
FETÖ soruşturması kapsamında geçtiğimiz Ağustos ayında açığa alınan Prof. Dr. Osman Nuri Dilek’le ilgili inceleme tamamlandı. FETÖ ile herhangi bir ilişkisi bulunmadığı tespit edilen Dilek, görevine iade edildi. / MEDYADETAY
 

 
Yorumlar

öğretmen 2 Yıl Önce

Osman Hocam gibi değerli bir bilim insanını iftiralarıyla sindirmeye çalışan Sakarya merkezli şer odakları birazcık utandı mı? Hiç sanmıyorum çünkü sizler varlıklarınızı başarılı insanları harcayarak sürdürebiliyorsunuz ancak.Yolunuz açık olsun kıymetli hocam. Rabbim sizin yanınızda her zaman inşAllah. Böyle güzel haberleri iftira ile açığa alınan her kes için okumak istiyoruz...

mehmet aslan 10 Ay Önce

niye iade edildi.

u mustafa 2 Ay Önce

Ya fetöcü damgasını peki ona kim vurdu.Fetöcü değilse.O zaman ona fetöcü diyen kimse o görevden alınsın içeri atılsın.Bir Üniversite hocasının hayatıyla, kaderiyle niye oynanıyor.

Daha Fazla Haber
GÜNCEL
38 Kez Görüntülendi.
Hırsızlık anı güvenlik kamerasında
YAŞAM
31 Kez Görüntülendi.
Egeköylüler Poyrazlar’da buluştu
GÜNCEL
Rektör Sarıbıyık’ın ilk dersi vermesi neye işarettir?
EKONOMİ
18 Kez Görüntülendi.
KOBİ’lere SATSO'dan bir nefes daha
GÜNCEL
74 Kez Görüntülendi.
İlk günde 3 bin 800 kayıt
GÜNCEL
15 Kez Görüntülendi.
Karasu Belediyesi E-İcra uygulamasına başladı
GÜNCEL
444 Kez Görüntülendi.
Bisiklet Vadisi kaderine terk edildi
GÜNCEL
327 Kez Görüntülendi.
Taksicinin şüpheli ölümü!
GÜNCEL
9 Kez Görüntülendi.
Vatandaş illa zil takıp oynasın mı?…
GÜNCEL
44 Kez Görüntülendi.
Prof. Dr. Nabi Avcı Başkan Alemdar’a misafir oldu