Öne Çıkanlar aile istanbul yerel asfalt otomobil

Bahçeşehir Kolejinden “Geleceğimiz Çocuklarımız” Satranç Turnuvası
banner276

Turnuvada 8 yaş ve altı, 10 yaş ve altı ile 14 yaş ve altı kategorisinde olmak üzere 3 kategoride toplam 130 sporcu yarıştı. Sporcu katılımının yoğun olduğu turnuvada kıyasıya rekabet vardı.

İki gün boyunca Bahçeşehir Koleji Sakarya Kampüsünde turnuvada yarışan sporcu ve onları izleyen aileler kolejin misafirperverliğinden, sporcu ve ailelerine sağladıkları imkanlarından dolayı çok memnun olduklarını ve teşekkürlerini okul yetkililerine ilettiler.

Katılımın yoğun olduğu turnuvada dereceye giren ilk 3' e kupa ilk 10'a giren sporculara madalyaları takdim edildi.

8 yaş ve altı kategoride ilk 3'e kupasını Bahçeşehir Koleji Okul müdürü Berna Karasu tarafından, madalyaları ise Türkiye Stranç Feredasyonu ulusal hakemi ve baş hakem Ayhan Kartal takdim etti.

10 yaş ve altı kategoride ilk 3'e kupalarını Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi Müdürü Levent Özbaş, ilk 10 sporcunun madalyalarını ise Bahçeşehir Koleji Bilgi İşlem Uzmanı Beytullah Akyüz takdim etti.

14 yaş ve altı kategorisinde ilk 3'e giren sporculara kupalarını Bahçeşehir Koleji Kurumsal İletişim Müdürü Seçil Erkaralı tarafından, ilk 10 sporcuya madalyaları Bahçeşehir Koleji Satranç Öğretmeni Coşkun Duman tarafından takdim edildi.

Türkiye Satranç Federasyon Sakarya İl Temsilcisi Bahar Bilgin, Bahçeşehir Koleji'ne hazırladıkları turnuvadan dolayı ve misafirperverlikleri için teşekkürlerini sundu.

3 ayrı kategoride düzenlenen turnuvada ilk 10'a giren öğrenciler isimleri şöyle;
 

8 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ

1

PEHLİVAN METE

SAKARYA

2

KANDAZ BENGİSU

SAKARYA

3

BODUR KAĞAN DENİZ

SAKARYA

4

GÜLEÇ OZAN BERK

SAKARYA

5

CİCİN TAHA

SAKARYA

6

DUMAN FURKAN

SAKARYA

7

GÜNEŞ AHMET ÇAĞAN

SAKARYA

8

ÇANKAYA ÇINAR

SAKARYA

9

ÖZTÜRK MERT HASAN

SAKARYA

10

ATEŞ EGEMEN

10 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ

1

ÖZCAN EGE

SAKARYA

2

YEL BULUT

SAKARYA

3

AYHAN YAVUZ SELİM

SAKARYA

4

ÇELİK ZEYNEP DURU

SAKARYA

5

BÜYÜK SEDAT DENİZ

SAKARYA

6

AKDERE AYBERK CAVİT

SAKARYA

7

KARAHİSARLI HAYDAR ATA

SAKARYA

8

KARTAL AHMET KEREM

SAKARYA

9

ASLAN BURAK YAĞIZ

SAKARYA

10

ELİÇORA NEZİH

SAKARYA

14 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ

1

BİLGİN KAAN BORA

SAKARYA

2

KANDAZ BERAT EFE

DÜZCE

3

DÖLEK GÖKALP DENİZ

SAKARYA

4

ŞENTÜRK ELA DEFNE

SAKARYA

5

İYİCAN SUDE

SAKARYA

6

ÖNCE AHMET ASIM

SAKARYA

7

GARLI İSMAİL DENİZ

SAKARYA

8

IŞIK EGE

SAKARYA

9

KAPTAN AHMET EREN

SAKARYA

10

YALÇIN KEREM

SAKARYA

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.