banner188

GÜÇBİR JENERATÖR SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

GÜÇBİR JENERATÖR SAN. TİC. LTD. ŞTİ. (Görüntülenme Sayısı: 38)
Sektör İş Dünyası
İlan Tarihi 1 yıl önce
Firma No 616
Telefon +902163127979
Faks +902163127977
Web Sitesi http://www.gucbirjenerator.com/
Adres Turgut Özal Bulvarı No.139/3 Tasdelen / Çekmeköy / İstanbul (Güçbir Plaza)
İl/İlçe ÇEKMEKÖY / İstanbul
Firma Hakkında

Güçbir Jeneratör, 45 bin metrekare alana kurulu 20 bin metrekare kapalı alana sahip fabrikasında Avrupa Standartlarında jeneratör üretimi yapmaktadır. İki bant, sekiz test bankası ile Güçbir Jeneratör, on iki dakikada bir adet çesitli güçlerde jeneratör üretim kapasitesine sahiptir.

Zamanında teslimat, ürün çesitliliği ve ürün, hizmet kalitesi ile tanınan firmamız jeneratör üretimi konusunda uzmanlaşmıştır ve sadece jeneratör konusunda hizmet vermektedir. Güçbir Jeneratör, "Türkiye'yi Seviyoruz, Türkiye'de Üretiyoruz" slogani ile Kdz. Ereğli’de yerleşik fabrikasında ürettiği jeneratör setlerini dünyada 90 farklı ülkeye ihraç ediyor.

Güçbir, jeneratör üretimi, satış ve servisi konusunda tüm dünyada tanınan ve tercih edilen global bir markadır. *Dünyada 10 binin üzerinde kurumsal firma bizi tercih etti.

Güçbir Jeneratör markalı ürünlerin tercih edilen, güvenilir marka olma sebebi, üstün mühendislik bilgisi ve becerisi gerektiren elektrojen grubu üretiminde, ciddiyet, bilgi, birikim ve teknolojiyi aynı çatı altında birleştirerek kaliteli ürünler üretiyor olmasıdır.

ISO 9001:2008 Kalite Güvence Sistemi, EN ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, Avrupa Standardı Uygunluk CE Sertifikasi, İmalat Belgesi, Yerli Malı Belgesi, Sanayi Sicil Belgesi, T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Garanti Belgesi, Kapasite Raporu, Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi ve TSE Kalite Belgesine (15 kVA ile 2500 kVA güç arası ürünler için ) sahip Güçbir Jeneratör'de günümüz sartlarına uygun esnek üretim sistemi ile her türlü müsteri talebi en hizli sekilde karşılanabilmektedir.

Jeneratör üretiminde kullanmış oldugumuz pano ve alternatör de TSE belgelidir.

banner190

banner76